Srpen 2008

s koncem prázdnin přichází... :-(

30. srpna 2008 v 11:05 | EvV |  Kecy v kleci
Během té doby, co jsem sem nepsala, se toho hodně stalo. Vystřídalo se mnoho nálad, mnoho pocitů od štastných až po nejlepších... Ale až tehle konečná... jsem moc zklamaná. Smutná. Včera byl zlomový večer. Bojím se, až příjdou rodiče domů. Všechno se už změnilo, už to nebude tak, jak bývalo. Všechno kvůli jednoho večera. Dnes už je sobota, v pondělí nastupuji poprvé do školy, kde nikoho neznám, pojedu s němi na adapťák. Vůbec se netěším. Tyhle prázniny uběhly tak rychle a talik toho jsem nestihla, to co jsem ale naopak nechtěla udělat, jsem dělala.

Dnešek... den, kdy vše začíná, takové jaké to ještě nebylo. Peklo. Jinak to nazvat neumím.
Díky, sestro. Díky, M. Díky, ty debile! Těmhle těm všem moc děkuji.... Více jste to zasrat nemohli.

VeliceMocDepresivní xD

17. srpna 2008 v 22:56 | EvV |  Kecy v kleci
Aach jo.
Dneska je to takové divné. Nějaká depka asi. A to je dojeb.
V pátek místo pařby a tančení jsme šli do jednoho krásného baru, co jsme objevili. To byla míchánice xD. A včera byl helax. J. tam tentokrát nebyl. A mně to ani tak nevadí. Asi bych se cítila divně před ním. Ale byl tam ten blonďák. Tss! Ten co má holku, ale byl tam bez té holky. Právě jsem tančila s kámoškou se ségrou a on za námi přišel. Ségra mi řekla, že to je ale pěkný kluk, tak ať s ním tančím. Ona ho totiž nezná. Ale ja jsem naschvál šla ke kámošce a začala jsem s ní tančit ojížděčku, haha xD. On si asi myslí, že když tam je sám, že za ním polezu. A pak jsme šli vem a potkali jsme segřiné kámoše a byl tam i jeden kluk, se kterým si teď asi 2 dny píšu. No a tak no xD. Je to bloňdák. Víte, že mám slabost pro blonďáky, že? xD Teď si s ním píšu na icq.
A cítím se divně, nechci se do ničeho pouštět... Mám strach. Ale však to znáte. Paunačená jsem snad tisíckrát, ale na druhou stranu je strašně hodný.

Slavíme :)

17. srpna 2008 v 19:34 | EvV |  blog&its image
Je to rok, co to bylo rok xD.
Dneska jsem se zlekla... 17. 17. 17. co mi to jen připomíná. Fakt že jsem si to nějak neuvědomovala a kdyby včera nebylo16. a jedna akce, tak bych i asi zapomněla!
Takže jsem tu s Vámi už 2 roky, taková dlouhá doba a vůbec mi to tak nepříjde! :-)
Je to super :D

"kokakolovej" býk a "moje chyba, pánové" xD

4. srpna 2008 v 17:21 | EvV |  Vzpomínky
Takže jsem nejela k Černému moři. Rozhodla jsem se pro fesťák. Jako vždy jsem na poslední chvíli scháněla lístky. Koupila jsem je ve čtvtek, v pátek ráno jsem hledala na netu vlak a jako poslední věc, co jsme museli zařídit byl stan... Ano, pět hodin před odjezdem. Nevím, kde jsme vzali to štětí, ale fakt jsme ho sehnali :D.
To, že potkám J. jsem tak trochu tušila. A vůbec poslední dobou máme na sebe nějaké šťestí. Ale to, že ho potkám hned na opavském nádraží a že s ním pojedu ve stejném vagónu a nebo to že celou cestu přes Hlučín na fesťák půjdem s ním, jsem vážně nečekala.
Ne, stan jsme si vedle něj a jeho kámoše nepostavili. Ono vlastně ségra vždycky zahraje tu slečnu v nesnázích a každý se jí snaží pomoct. Mně pak vadí, že vypadáme jak blbé barbie. Což o to jí asi jde, ale mně ne. Takže si mysleli (J. a spol.), že když nás na ten fesťák dovedli, že nám, blbkám, pomůžou postavit i stan nebo co. Haha. Ne, stanovali jsme u našeho oddílu, co každoročně jezdí kempovat ve stejnou dobu, kdy je fesťák. Takže nám aspoň pohlídali stan xD. A samozřejmě pomohli postavit.