Červenec 2008

23. 7.

23. července 2008 v 23:32 | EvVina |  Kecy v kleci
Hmm.... velké dilema.

Nevím, po tom ´incidentu´ se Zoe se asi všechno mění. Je to zvláštní. Myslela jsem, že jsme kamarádky...

Příští pátek začíná fesťák a já jsem se na něj těšila. Vůbec nevím ale, jestli pojedu. Měla jsem jet se Zoe. A v sobotu jsem potkala Jirku [známe se jen od vidění, loni byl taky na fesťáku] a myslím, že pojede tež. V sobotu jsme se skoro dali do řeči.. koukali jsme na sebe a tak xD. Ale já jsem fakt hrozná, začala jsem tančit s nějakým jinačím klukem, ale přitom jsem chtěla jit kecat s Jirkou :-/. Takže kdybychom se na fesťáku viděli, mohla bych to napravit. Ale je v tom menší háček... Totiž fesťák je v pátek a ve čtvrtek jedou známí k Černému moři a já se ségrou máme jet s němi. A s těmi známími jede i jedna jinačí rodina, velká náhoda... totiž jejich syn je T. ... S T. si teď pár dní píšu. Když mi bylo 10, bylo mu 16 xD a já jsem do něj byla zamilovaná xDxD. JJ. A teď je mu 21 a najedou si píšem. A přemlouvá mě, abych jela s němi. Dilema. Buď festák nebo Černé moře. Jestli půjdu na fesťák a tak se zřídím, že se před Jirkou nakonec neukážu, tak budu litovat, proč jsem nejela k moři. Ale jestli zase pojedu s těmi známími a bude to nuda, tak budu litovat, proč jsem nešla na fesťák. xD
Neřeště... xD

Žít a užít xD ju?

18. července 2008 v 0:46 | EvV |  Kecy v kleci
Takže zítra nejdu nikam. Na sobotu jsem byla domluvená, že půjdu na jednu party, ale nejdu xD. Pojedu asi k bratránkovi a půjdem pařit ve velkém tam u něj. Bude to parádní. Těším se jak blázen, hlavně na něj, ptž jsme se sto let neviděli. Ale jestli to nevyjde a nepojedu k němu, tak půjdu na tu opavskou party :-/ xD. A na příští týden jsem domluvená s Renčou, mou metalovou duší a bývalou spolužačkou v jedné osobě, že pojedu k ní spát a budem pařit xD. Neviděla jsem jí od rozlučáku, takže se opět teším. A týden po, to je za 3 týdny, bude fest! Ještě musím zajistit spaní a bude to ok. Sice lístky ještě nemám a rodiče nic nevědí, ale snad to bude ok xD. Jinak v sobotu mi už končí ten krutý pracovní týden. Byla jsem tam denně 9 hodin, ale aspoň budou prachy. Zítra se půjdu podívat po novém mobilku. Ale nejdřív si musím koupit nějaký hardy. Nemám už v čem pařit! xD
Jen tak mimochodem, dneska jsem potkala jednoho kámoše a zeptal se mě, jestli jsem už přestala kalit. Řekla jsem mu, že se chodím bavit, ale bez pití, kouření a hulení. A on se mě zeptal, jestli šňupu! Seru jak blázen! Takové škaredé věci si o mně myslí! A pak dodal, že jsem v sobotu vypadala jak lehká děva. Hmm. Pěkný.


**** [skáču na jiné téma]


Mám takový sen. Velký sen. Nevím sice jaký to je sen, jen ho cítím, ale neumím to nějak nazvat nebo popsat. Ovládá mě to. Usmívám se. Jsem naplňená strašlivou spoustou energie. Je to silné. Něco chci. Vím, že něčeho chci dosáhnout. Něco potřebuji. Něco dostanu. Jsem silná. Jsem odhodlaná. Chci jít kupředu. Vím, že mě něco čeká. Každého z nás něco přece čeká. Ať dobré nebo horší. Poperme se s tím. Máme totiž SEN! A jeme za ním!

pocit dobře vykonané práce °°° spokojenost °°° štěstí

Čemu za to vděčím?
Životu?
Asi se divíte, že to říkám zrovna já, ale život je krásný.

Koukejte na mě, pracuji denně dost hodin, jsem neopětovaně zamilovaná, nemám nic xD už nemám ani mobil, ani foťák, ani prachy xD. Ale dostala jsem dar. Dar života. Každý z nás ho má. Tak si toho musíme užít.

PÁ LÁSKY:-*

H&M is hmm

14. července 2008 v 18:10 | ... |  Kecy v kleci
Má to vůbec cenu sem psát? Kolikrát to tu už bylo. Já vím, že jsem s tím už trapná. Ale proč pořád chci to, co nemůžu mít? :-/// xD

NEČÍST... je to jen pořád dokola blá blá blá

sejde z očí, sejde z mysli

7. července 2008 v 20:00 | EvV |  Kecy v kleci
Jeho mokré blonďaté vlasy, dokonalé svalnaté tělo bez trička, celý od pěny... a jak na mě vyplazoval jazyk s růžovým svítícím piergingem a jak zpíval "What is love, baby donť hurt me, donť hurt me no more" xD xD. Aaaw! xD no nic. Jen jsem v pátek byla na pěnové party. Šla jsem tam se ségrou, uvnitř jsem se sešla s kámošemi, kteří už byli v náladě. Všechno bylo fain a jak jsem slibovala, tak jsem ani moc nepila, měla jsem jen pár loků pushkina a pivko ani hulení nebo cigarety jsem neměla. Ze začátku se mi to zdálo takové na pytel, že nejsem nakalená, ale k zábavě se přece nepotřebuje alkohol xD. A byl tam normálně i policejní zátah, byla jsem totál posraná. Protože jsem byla napitá, málo ale přece. Tak jsem se schovávala a tak, ale nakonec jsem si uvědomila, že když budu v pěně, tak tak asi nepůjdou, takže jsem byla celou dobu v pěně xD.
Jinak k tomu klukovi... Yay ponaučená jsem už byla mnohokrát. Vím, že takové lásky z pařeb, jestli se tomu vůbec dá říkat lásky, jsou na nic. Je to prostě chvilkové poblouznění, které netrvá dlouho. Co o něm vím? Nic xD. Jmenuje se nějak na "Dé" a je mu víc než 18 a to je asi tak všechno. Víc si toho nepamatuji. Haha.

Jinak jsme o víkendu byli na Slovensku a bylo to fain. V sobotu, když bylo škaredě, tak jsme byli v Aquaparku Tatralandia a zmrzali jsme jak blázni a v něděli, když bylo šílené horko, tak jsme byli v Thermal parku xD. Njn :D.

A na týden jsem u nás na prázdninách bratranci a jeden zabírá komp a druhý noťas. Teď šli večeřet a koukat se na telku, tak jsem se sem dostala xD. Stejnak teď budu pořád na brigádě, potřebuji mobil!