Červen 2008

Život

30. června 2008 v 10:47 <Citáty>
Člověk má jen tři velké zážitky: zrození, život a umírání...
Neví o tom, že se narodil...
trpí, když umírá...
a zapomíná, když žije.

***

Miluj, jako by tě nikdo nikdy nezranil.
Pracuj, jako bys nepotřeboval peníze.
Tancuj, jako by se nikdo nedíval.
Zpívej, jako by tě nikdo neposlouchal.
Žij, jako bys žil v ráji.

***
Je bláznovství...
nenávidět všechny růže, když jsi se jednou zranil o trn...
vzdát se všech svých snů, když se jeden z nich nesplnil...
vzdát se všech svých proseb, když jedna nebyla vyslyšena...
přestat usilovat, když jednou něco nevyšlo...
odsoudit všechny své přátele, když jeden z nich tě zradil...
přestat věřit v lásku, když tě někdo nemiloval také...
zahodit všechny šance být šťastným, když jsi byl jednou nešťastný...

***

Věřte, že když půjdete svou vlastní cestou, budete stále spokojení.
A proto si pamatujte:
příjdou nové šance...
další přátelé...
nová láska...
budete mít opět sílu hledat radost a štěstí...

something dirty inside myself

30. června 2008 v 0:51 | EvV |  deep thoughts
Dneska si říkám, že chci fungovat normálně.
Říkám, vždyť funguji normálně.
Teď se ptám: Jak je to, normálně fungovat?

Buďto teď pár dní zůstanu zalezená doma, v klidu budu spát, dospávat ty probděné noci, odpočívat a dávat se do kupy. Pak když vylezu, budu ta slušná holka, jak si každý vždycky o mně mysleli. A mně vadilo, že si to myslí, chtěla jsem všem dokázat, že nejsem zakřiknutá, že nejsem šprtka a tak slušná, neznalá. No, to se mi podařilo dobře. Už pár měsíců, týdnů, co pořád jsem bulala, byla zhulená nebo nalitá, už ví, jaká jsem. A co bych dala za to, abych byla jako předtím. Aby si mysleli, to co předtím. Tak to je fungovat normálně, nebo ne?
Anebo to mám srát? Budu fungovat normálně, "normálně" tak jsem jsem to těch pár týdnů teď dělala? Půjde to se mnou z kopce?

Nevím. Opravdu nevím. Jen vím, že tyhle prázdniny chci, abych si je užila. Ale bez alkoholu, bez hulení a cigaret. I třeba bez kluků. S kamarády. Chci abych se nakonci srpnu tešila na začátek školního roku. V září nastoupím na novou školu. Bude mi jedno, co to jsou za lidi. Vždyť je teprve poznám, najdu si tam kamarády, pojedu s němi na adapťák, strávím s němi 4 roky.

Hey you! Dirty "something" inside my body, please leave me...

Rozlučka aneb jsem abstinent

28. června 2008 v 10:25 | EvV |  Vzpomínky
Takže včera proběhla ta slavná rozlučka. Nevím, ale asi bych nejradši ten den vyškrtla ze svého života nebo aspoň část toho dne.

OMG

27. června 2008 v 5:57 | EvV |  Kecy v kleci
Minulý pátek byla akce a já smíchala 8 druhů chlastu. Ale bylo mi dobře, jen jsem byla tak v náladě. Ale včera... týjo, byly to jen 3druhy a byla jsem napraná jak cip. Totál na šrot a to bude rozlučka teprve dneska. Včera to bylo jen tak.. Od 4 ráno už jsem neusla a je mi blbě. Za chvilku jdu do školy se rozloučit a nemám nic na sebe. Jsem na sebe nasraná, protože jsem včera pila nalačno a pak se nedivím, že je mi blbě a taky jsem si rozflákala moje oblíbené mouchovské brejle.
Moc si toho nepamatuji, ale vím, žejak jsem došla domu matka na mě, co jsem pila. A já jí odpověděla, že kofolu. Ona na mě,jestli jsem pila nějaký alkohol, já jsem jí řekla, že jsem chtěla kofolu. A ona na to, žemi tam uritě dali heroin xD xD Z toho seru jak blázen.
Papapa jdu si najít něco na sebe :-*

Say goodbye to [fucking] class 9.C

16. června 2008 v 21:42 | EvV |  Vzpomínky
Končíme..
Sice ne teď, ale už za pár dní. Ano, zanedlouho nastane den, který...

Peace&love

15. června 2008 v 20:06 | EvV |  blog&its image
Ne, nejsem hippie :D
Heslo ,,Make love, no war" se mi líbí a myslím si, že se zrovna teď hodí. Třeba protože skoro na všech sloupech v Opavě je napsané ,,Nacismus místo globalizace". Ale jak nad tím teď pár minut uvažuji... nemůžu si vzpomenout, ale myslím si, že jsem to asi popletla, není to nacismus ale nacionalismu. To by pak bylo něco jiného xD. OMG! No, dělám zmatky, ale to je jedno, protože vždy je potřeba více míru. Chci světový mír xD

The Medic Droid

13. června 2008 v 21:54 | EvV |  Hudba
Tak tohle mi teď hraje non stop už asi 2 týdny a ještě jsem si to neohrála :-D.

↓text↓

Oh yeah! xD

13. června 2008 v 21:32 | EvV |  Kecy v kleci
Takže jsem tu. Zpátky. xD
Tolik keců a stejně jsem zase tady.
Neřeště to...

Je pátek a já nekalím. Od včerejška jsem vymýšlela AKáCéÍ xD. Hrabe mi a ne málo xD. Třeba akce homeless. Kámoška, která bydlí někde v řiti, slaví zítra narozky. Tak jsem chtěla říct matce, že u ní budu spát, ale nebudu. Šla bych pařit, až do rána, pak bych šla spát k Lukymu (nebo k někomu, kdo by mi nabídl azyl, tak proto akce homeless :D) a odpoledne bych jela za tou kámoškou. Divíte se, co ještě dělám doma? xD Skvělý nápad to byl, že? Jenže problém je, že bych musela jít kalit s tou buchtou, co jsem jí upekla, s pyžamem a dárkem :D :D. To neřeště... Jsem teď nějaká divná, ale je to fain :-). Sice jsem se tento týden cítila hodně špatně, ale je to za mnou. Před chvilkou jsem byla s Lukym venku :). Vždycky se spolu zasmějem a ták, super je, že posloucháme stejnou hudbu, vždycky, když třeba objevíme něco nového, tak si to pošlem a tak. Dsné je, že máme teď v mobilu oba podobnou tapetu a i stejné vyzvánění xD. Dneska jsem i to plánování A.K.C.I přenesla na něj :-D. Planovali jsme, že pojedeme spolu na Masters of rock xD, to by byl totál xD. To jsou naše bláhové představy, ale možná by to mohlo vyjít. Vyčtu otci, že mi nedovolil Billy Talent, tak aspoň Vizovice...
Jinak s Lukym je to pořád stejný. Chodíme spolu ven, je mi s ním fain, když jsem v práci, tak tam za mnou chodí a pomáhá mi po směně s uklízením xD, ale nic víc. Jsme kamarádi. A jsem ráda. A V. si po týdnu, co jsme se rozešli, našel holku. Nějakou blonďatou pipku :-D. Sice mu to přeju, ale není ten týden krátká doba?
No, a zítra teda jedu k té kámošce a pak večer nás veze její kluk (kterému je mimochodem 28! :D) zpátky do Opavy. Oni totiž večer jedou na noční jízdu na inlinech, tak tam budu s němi a vím, že tam bude i V. s tou pipi, takže se musím nějak pěkně vyšňořit xD. Jsem debil. Já vím.
Takže to by asi pro dnešek stačilo. No tak ta adresa, na které jsem pár týdnů pobývala, tada už neplatí xD a obnovují cry-and-smile.
Hej, jsem úplně přecpaná :D