Březen 2008

Ty nejsi jako ostatní... ty jsi ORIGINÁL!

29. března 2008 v 10:04 | EvV |  <Citáty>
-Originál není ten, kdo nikoho nenapodobuje, ale ten, jehož nelze napodobit.-
Franc˛ois-René de Chateaubriand
(z knížky citátů)

máma mi brání v mé poctivosti

28. března 2008 v 22:34 | EvV |  Kecy v kleci
Já jsem chtěla do školy [fakt? /:| *smajlík se zvednutým obočím*], ale máti mi řekla, ať zůstanu doma. Včera jsem řekla, že dneska už půjdu, zase mi řekla, ať ještě zůstanu doma, že jsem slabá. OK. Jsem doma celej týden a není mi vůbec nic, ale má matka si myslí něco jiného [Říká, ať zůstanu doma, že je ráda už jen za to, jak se teším z učení xD]. No a protože jsem se měla tak dobře a nevěděla jsem co dělat, tak jsem se včera [světe div se] rozhodla naučit se prát xD. Já jsem to jako nikdy nedělala. Ale řekla jsem si, když to zvládne matka [která neumí ani zapnout počítač] , tak proč bych to nezvládla já? Ach, nevíte, jak jsem byla celá šťastná, když se to točilo xD a to nemluvím o napouštění vody a ždímání xDD. Dneska jsem prala zase. Koš na prádlo je celý prázdný, nádobí umyté, podlaha zametena, prádlo poskládané. Ach jo. Jsem na sebe tak pyšná xD.
Mám vytrhané obočí, nalakované nehty, epilované nohy. Jak mi to prospívá nechodit do školy.

Teď jsi jdu asi povléct postel xD. Mějte se hezky. Nebo ještě něco napíšu, když už jsem v tom :DD

alelujah!

26. března 2008 v 19:23 | EvV |  Kecy v kleci
Tsssa!
Moje denní návštěvnost byla vždy kolem stovky (pro někoho k zasmání, ale pro mě rekord xD), ale dnes??? OMG! 24? Juj. Ne, já opravdu nestojím o vysokou návštěvnost. Ale tohle mi říká, že už sem prostě nechodíte :(. Ale já se ani nedívím. Když to tu seru. Ale vlastně já jsem vůbec neměla čas :D.
Tak já Vám to všechno povykládám ;). [haha, dobře Vám tak xD]
No jinak Vás zdravím, už jsem přijela... to už vlastně přes týden tu straším. Ve Vietnamu to bylo neuvěřitelné. A chci se samozřejmě vrátit. No, jsem smířená, že až za 2 roky zase pojedu a zase jen na měsíc :´(. Když jsem přijela, chytla jsem nějaký virus, a pak zkolabovala. 2 krát. Bylo to zajímavé xD. Jako kdybych tvrdě spala. Ale jak mě bolelo tělo. Vždyť jsem omdlela v koupelně na kachličky xD. No, šoupli mě na infekční ( až do soboty ) v domění, že mám malárií :D. Ale to byl fakt vrchol! Žádné výsledky testů neměli a tak mě vystašili. Já jsem samozřjmě celá v depresích, šla na net na mobilu a něco si o malárii našla. Měla jsem stejný příznaky. Ach, snad poprvé jsem se bála o svůj ubohý život. No, OKi, přišly jim výsledky, nic mi nebylo. Jo, ještě k tomu jsem musela na nosní kvůli krvácení a oni mi vypálili cévky a pak tam narvali 3 OBROVSKÉ vaty a já jsem s tou hruškou (čtete nos) musela chodit 4 dny! OMG! OKi, dneska jsem pořád doma. A jsem zlenivělá jak sviň a vůbec se i nechce do školy. Tak a to je asi konec. Hehe :D

Zuzyzs mě nadupovala skvělými japonskými songy [Yoooo! Pink Spideeeeer xD], za pár dní jsou příjimačky [konečně] a co ja vím, prostě jsem Vás poinformovala samými nepodstatnými věcmi a asi si půjdu lehnout, jsem unaven a znaven.

Pá drazí!
[Cooo? ten blog se nějak změnil, chci sem vložit obrázek a wooow xD, už bylo na čase]