Únor 2008

17. 2.

17. února 2008 v 8:52 | EvV |  Kecy v kleci
Zlatíčka, se s vámi jdu rozloučit...

ale včara jsem nad tím tak uvžovala, myslím si, že tam budu chodit na net ještě častěji než doma :D. Ale aby se neřeklo, tak se loučím :D.
Týjo, mně se chce uplně spát, mě tu všichni budí.. Tatík mi dal úplně malý kufr, musím vyřešit, kam si dát zbytek mých věcí. Dneska večer jedeme už na letiště.

Já jdu asi zase spát, tak se mějte a já se určitě ozvu :-*

mimochodem, Zoe, promin, nemám kredit :(.

Cháchá *ironic*

10. února 2008 v 20:34 | EvVina |  Drbárna
Víte, co mě nejvíc sere? Že já odlétám 18. 2. a koncert KoRnů a Flyleaf je 19. 2. :´(. Největší dojeb je, že kdybych tu byla, tak bych tam mohla jít, měla jsem to totiž dovolené :(. Ale moje barbie ségra a její dance přítel tam asi půjdou, aby mi pak povykládali, jaké to bylo. A co mi vadí snad nejvíc je, že promeškám i Pink Floyd show :(.
No, pokusím se na to nemyslet. aaaa :´(.
Dneska jsem byla v kině na Sweeney Todd s Johnnym Deppem, yaaay. Prostě neeeej. Seru s Johnnyho, pokaždé mě překvapí, ty jeho role jsou nejlepší :-*. Bylo to poprvý, co jsem v kině byla sama, měla tam být se mnou ségra, ale samozřejmě zůstala doma, protože jí její Peťa zítra odjíždí na lyžák. Já tu nebudu měsíc, ale to jí je asi jedno. V pátek jsme spolu měly jít ven, ale nakonec byla s ním. Takže to odložíme prý da další pátek. Zapomeň, tss. Ještě potáhneš s sebou toho tvého Peťu. Argh!


Nemám chuť už psát, jsem celá otrávená ani Johnny mi náladu moc nezlepšil :(, zítra ta zasraná škola, dokonce 10 hodin! Po tom týdnu lenošení. Jejda.

Mějte se krásně :-* snad líp než já.

Kurt a spol. :D

7. února 2008 v 17:24 | EvVina |  blog&its image
Já to fakt asi myslím vážně xD. Dneska jsem udělala design! Pokrok...
A normálně, ten starý tu byl skoro víc ne čtvrt roku [více než 3 měsíce, ale čtvrt roku zní dramatičtěji :D]! Hmm, fakt jsem tu na to kašlala..

debilní pocity

7. února 2008 v 3:29 | EvVina |  deep thoughts
Nedá mi to spát.
Za poslední hodiny se ve mně vystřídalo tolik nálad.
Možná to bylo pročítánín vaších blogů. Tolik pocitů najednou, štastné, tam smutné, někde až moc :(.

Chci říct, že je to ale fajn.. zase mezi Vámi :)
Jenomže, nevím čím to ještě je. Pořád musím uvažovat nad takovými divnými věcmi.
Cítím se divně. Tak težce hlavně, když mi na břiše leží noťas.Bolí mě srdce, z toho všeho. No, srdeční záležitosti? Tss, kdepak. Filip? Jaký Filip? Ale je to celkem srdeční záležitost.. je to citově, bolí mě srdce z kamarádství, ze ségry a vůbec z celý rodiny, z tohodle světa... důvodů je hodně. A nechci se jimi zabývat, jenže to nejde. Musím...
Ksakru, proč zmíňuji ségru? Je mi jí někdy líto, jak se na ní koukám. Ona je typ holky, co může mít jakéhokolik kluka. A ona chodí s tím největším čůrakem na světě. Argh!!! Jak já ho nesnáším. Ona se mně stěžuje, ale dále s ním chodí. Okay, není to moje věc, ale nemůžu se na to koukat.
Rodina? Myslím si, že je to okay. Máme novou postel, zase patrovku, ale tentokrát spím nahoře já. Jsem tu pořád zalezlá, rodičům na oči nechodím, tak proto si myslím, že je to fajn. Jenomže... moje matka má něco se srdcem. Nevíme co. Já jen doufám, že to není nic vážného. Dělám si o ni starosti, opravdu.
Kamarádi? FUCK OFF! Nebudu tu už nic psát, ještě budu víc dojebaná. Třeba příště.


Ale každopadně, oznamuji, že se opět vracím na plný uvazek na blog xD.
Bohužel, zase Vás budu bombardovat svými velice inteligentními článkami.

6. 2. :)

7. února 2008 v 0:55 | EvVina |  Kecy v kleci
Moji Drazí :),
jak pak se daří?

Heh, my máme jarní prázdniny. Teda, už skoro končí :-/, ale co už. Chtěla jsem Vám oznámit, že až skončí tyto prázdniny, budu tu ještě týden a pak odlétam pryč, za babičkami a děčkami do Vietnamu. Budu tam skoro měsíc. Jojo, vím, že doufáte, že se mi tam zalíbí a zůstanu tam xD. Hodně lidí si myslí, že se mám, že si tak odjedu na výlet a kašlu na školu. Jenomže to tak není. Nejedu na žádný výlet. Dědovi je 83, babičce 82, tak mama je ráda, když pojdu s ní, abych je ještě navštívila, dokud můžu :(. A nevím, jestli se tam dostanu na net, takže jestli se tu objevím... no, i když jste si zvykli, že tu už moc nebývám, co? :-/
Jinak jsem letos v devítce a v pondělí odevzdávám přihlášku na střední a nemám vůbec tůšo, co tam mám napsat. Jsou tu dva gymply, jeden horší než druhý xD, tak jaký?
A co bych Vám ještě napsala aktuálního v mém nudném životě? Hmmm.. jo, začala jsem si dělat novou stránku. Ne na blog.cz. Šla jsem úplně někam jinam. Celou noc jsem nad tím strávila a výsledek byl nulový :D. Je to tak zasraně složité.. nebo jsem blbá. Pak jsem si říkala ´Proč?´. Tady, na blog.cz je takový luxus :D. Fakt to nemyslím ironicky xD. Jen si tu něco naťukáme, všechno máme hned pod nosem a tradá, design je za pár minut hotový, kdo se s tím více párá, ok, ve PhotoFitru si udělá nějaký pozadí a je to. Jenomže tam jsem měla před sebou bílou stránku a-dělej-si-co-chceš. No to víš, že jo :D. Ale stále jsem to nevzdávala, šla jsem někam jinam a už něco mám, zbývá mi jen ten zasranej design, ale proč bych měla opouštět tohle to místo? :( Jestli se mi tenhle článek ale zase smaže, tak vím proč. Ještě se rozhodnu, a dám Vám vědět :).
Jooo a dneska máme solárně-lunární nevím, jestli jsem to dobře pojmenovala Nový rok, tak Vám, Zlata, přeji krasnej novej rok :D:D

Ozvu se :-*
Tady máte Izzyho.. yůůůů *IN LOVE* :D