Listopad 2007

Bolí mě hlava.

16. listopadu 2007 v 23:48 | EvVina |  Kecy v kleci
A je mi zima na záda. Mám pyžamové kalhoty a jsou strašně nízké. A na záda mi nějak fouká. Jo a chce se mi čůrat. Už asi půl hodiny. Ten čas běží. Hej, já už to nevydržím. Praskne mi hlava.
Byli jsme dneska v Olomouci. Na výstavě, v galerií nebo muzeum či co. Zajímavé. Olomoucký orloj jsem viděla. Ale to už asi po páté. Aspoň jsem se nemusela ve škole učit. Ale domů jsme přijeli až v pět. Hrůza. Pak jsme jeli nakupovat. Blíží se Vánoce. A jediné dárky, které mám, jsou pro mě. Ale koupila jsem matce mikinu k narozkám. Dala jsem ji jí už ale dnes :D. Kopila jsem si sukni. Ano, čtete dobře. Nevím, co s ní mám dělat. Jsem na mizině. Všimla jsem si, že těď utrácím hodně za jídlo. Pché. Kynu. Včera jsem pekla. Dneska už to nestihnu. Chci upéct buchtu. Zítra totiž jedem zase na závody. Karate :(. Mě teď ale karate baví. Ano. Chodím skoro pravidelně. Ale předvádět se před lidmi nechci.
And... I fell in love. Maybe. Das is hrůza. Musím na to zapomenout. Zamilovaná? Absurdní. To ták. Tss. Bráním se toho? Ano. Mám důvody.
Mějte se krásně, skladejte básně :-*
Evette, zítra tu nebudu celý den, jsem na těch závodech :(, tak nemůžem pokecat na icq.
See u soon =*
Hhh

Moje steely :D

14. listopadu 2007 v 21:06 Photos
Jsem hrozná. Já vím. Hned jak jsem četla komentář od eMss, kde se ptala, jestli bych sem nemohla dát fotky mých glád, tak jsem ten druhý den je vyfotila, ale jsem tak lína (?), ale já i tak vůbec nemám čas na net, je mi to fakticky líto, protože místo toho pořád někde lítám nebo se (bohužel) učím.
Abych něcopřidala, tk tady jsou ty fotky :)

dnešek, zítřek..

6. listopadu 2007 v 19:44 Kecy v kleci
Dneska když jsem šla ze školy, stali tam 3 kluci z áčka a béčka [ti, ke kterým jsme se připojili (jako škola)]: "To je ta, kterou nasnáší celá vaše třída?" ptal se jeden. Odpověď byla kladná. Nepřeháním, fakt ne. Ale mně to může být tak jedno, že jo?
Já teď nemám vůbec čas na net :(. A když jo, tak má tata noťas v práci a komp je tak zavirovaný, že to prostě nejde. A net mi i celkem schází. Vaše blogy a ták :(.
Zítra jedeme do Polska do Osvětimi. Prý je to hrozné... myslím tím takové smutné. A nejhorší na tom je, že moje jediná spřízněná duše ze třídy, Renča (ta klukařka :D), nejede :(. Takže zítra to celý den musím vydržet. Ach jó.
Tak jen abyste věděli, že na to tady neseru x).

Bye :-*