Říjen 2007

pořád jenom nestíhám :-P

26. října 2007 v 11:13 | EvVina |  Kecy v kleci
.. a přece tu jsem :D.
Neježe do školy chodím pozdě (to mi vůbec nevadí), ale teď všude :D. To není k smíchu :-P.
Dneska odjíždím na soustředko (jn, to mi říká, že bych se už měla začít balit) a já tu pořád sedím a katráčkem v hubě. Vůbec se mi nechce :(. Soucíťte se mnou :´( :D. No řekněte 2krát denně trénink, k tomu bazén, "procházky" po horách a i ten fotbálek venku. Pff. Omluvte mě, jdu zvracet. Víte-co-mi-mohou, že jo. Takže do neděle se tu neobjevím a ani na icq :(. Bude mi to chybět. Možná budu na netu přes mobil, ale moje oči jsou slabé x), už nic nepřečtou. Vlastně, já nenám kredit ani :((. Jak ten víkend přežiju, opravdu nevím. Už si ale nebudu stěžovat.
Včéra jsem byla v Ostravě s PrinCeSs [Miskkou]. Ooou, jak jsem se těšila. A bylo i proč :). Včera jsem nad tím tak ale uvažovala. Já fakt asi neumím dávat najevo své pocity. Míša možná ani nevěděla, jak jsem ráda, že tam jsem a s ní. Ale je to tak! :) pokecaly jsme, nakoupily jsme... bylo to opravdu fajn. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost vidět Miskku už 2x. Ale je mi líto, že vy, ostatní, bydlíte celkem daleko od nás, abychom se mohly všechny sejít :(. Ale tak či onak, určitě bych zase ráda Míšu viděla :D.
Jo, konečně jsem si koupila glády. Tak jsem uvažovala, jestli mám nebo nemám. Míša mi řekla, že jsou pěkné a že teda jo. Víte, mně se glády vždycky líbily, ale asi jen na ostatních nohách :D. Já v tom vypadám jak v gumákách, ale navadí :D. Mám červené, takže opět nebudu moc ladit x). Nevadí. Ještě to rozchodím a bude to okay.
Tak já už jdu balit teda (nejdřív bych si mohla vypláchnout ut pastu z huby). Nechce se mi teda vůbec :(. Snad tam příjdu pozdě a ujedou mi, chacha.
Bye my sweathearts
and see u :-*

podzimní úklid

23. října 2007 v 16:38 | EvVina |  blog&its image
Na podzim v novém kabátě :).
Blog se nebude rušit a ani stěhovat.
Upravím si to tady, aby se mi to aspoň trochu líbilo.
Smazala jsem rubriku "Kravinky", kde byly fakt nepodstatný kraviny. Smazala jsem rubriku "To si přečtěte", kam jsem vám měla psát knížky, které mě zaujaly. Nanapsala jsem tam doposud nic. Pryč s ní i když jsem měla v plánu tam něco napsat, ale to už dlouho xD. Rubriku "Hadry, boty, CONVERSEky" jsem přesunula do rubriky "Pix". Do budoucna plánuji smrštit rubriky moje kecy, příběhy a myšlenky asi do jedné. To menu už potřebovalo trochu provzdušnit...

Please, I wanna be alone

20. října 2007 v 15:15 | .. |  Vzpomínky
Neberte to moc vážně

když hrábne...

15. října 2007 v 20:34 | EvVina |  Drbárna
jak u mě často bývá...
A pak to má i takové následky jako teď.

Napíšu to tak, jak to cítím.
Vypadám jak pí*ča.
Pardon.

Musela jsem si ulevit. Dneska jsem se chystala na trénink prostě a česala jsem si vlasy a chytla jsem nerva. Že ty vlasou jsou strašné a ták, že nikam nepůjdu, že se jdu radši zahrabat, takhle se ukazovat nemůžu.. ale ségra řekla, ať jdu. Tak po dlouhém rozmýšlení jsem teda šla. Samozřejmě s kšiltovkou. Došla jsem do města a šla jsem za matkou, řekla jsem jí, co mě trápí x), tak ona mi řekla, ať nejdu na trénink, ať se jedu do tesca ostříhat. Jela jsem. A chybu jsem udělala. Proč jsem tokový debil? Já vím, že už je pozdě litovat. Měla jsem se doma zabrabat nebo jsem měla jít na trénink. Bohužel. Jj, na vzhledu nezáleží, ale jak můžu aspoň trošku věřit chodit s hlavou vztyčenou, když vypadám jak oškubaný kuře, jak hnusná boule..

Nic mi nerozmluvíte.
Já vím svoje..

nepodceňujte blog.cz

15. října 2007 v 16:35 | EvVina |  Drbárna
Připadám si jak totální debil.

Zkouším si udělat novou internetovou stránku. Ale ne na blog.cz, estranky.cz, webgarden.cz, sblog.cz, pise.cz... ale na normálních netových stránkách, na wz.cz. Ou, tak to není nic pro mě. Není to jen o HTML jazyku, kterého jsem se tak obávala, ale vůbec nevím, jak mám zveřejnit článek!
Jak jsem se dočetla... není to jen o psaní článku, ale o tvorbě webových stránek. Takže až se budu chtít vyzuřit něco napsat, takže to bude trvat tak 2 hodiny a článek se stejně ani nezveřejní, protože já neschopná na to nemám nervy ani dostatek mozkových buňek.

Takže pořád bude platit tahle adresa. A když ne, tak to bude jinačí, ale opět s doménou blog.cz.
Tak, haha, a kdože tu je natvrdlý..

She´s here... she´s ready to fight

9. října 2007 v 0:29 | EvVina |  Drbárna
Zařazeno v téhle rubrice, protože se potřebuji vyzuřit a na moc inteligentní čtení to nevidím...

Dneska byl dobrý trénink. Opravdu ano. Trenér se vrítil z Limi (oooh, jak mu závidím) a přivítal nás tím, že nám dal celkem dost zabrat, protáhl to o 20 minut, ale fajn. Během cvičení jsem si na tu-záležitost ani nevzpomněla, ale skončil trénink...
bloudila ulicí, kráčela domu
měla takovou chuť si zařvat
svou zlost si už vybila v karete (chudák Andy na to doplatila)
sedla si na lavičku
tvář schovala do dlaní
není tak silná, jak si myslí
je to lidská bytost, která má taky city, i když to někdy není poznat
zase mnoho otázek zůstalo nezodpovězených
proč to tak dopadlo?
zavinila si to ale sama
poštvala si je proti sobě?
chtěla to vůbec?
ať si nese následky

Tímto je tohle téma už uzavřené. Ale... víte, to celkem mrzí...
...bylo jí 8 let, když se přistěhovala s rodinou z jednoho pidiměstečka sem (ne že by tohle nebylo pidiměsto). Oni byli jeji první kamarádi. Až do dnes ...skoro 7 let to tak bylo.... (i když moje přátelství k nim skončilo už dřív)
pár ostrých slov to ukončilo...

Poslední dobou, jsem hodně uvažovala o přesměrování blogu. Ve třídě zazní jen slovo "blog" a ve mě to trkne. Jen zněmím adresu, přezdívku, žádné osobní informace... naprosta anonimita. Co byste o mně potřebovali vědět už stejně víte. Ale nevím, zda to zvládnu. Smazat tuhle stránku, spolu s ní více než rok mého ubohého života... njn, když se nad tím zamyslím, o nic nepříjdu...
Ten internetový svět se nezdá, ale je příliš malý... kdo by chtěl, najde mě...
Zatím nic... vůbec nevím, jestli je to dobrý nápad. Vy se to dozvíte jako první..

A taky se chci omluvit, že moc nekomentuji vaše články, ale nebojte (asi se nebojíte), já je čtu. Jsem pasivní čtenář xD. Čtu, ale myslím si, že můj názor není až tak důležitý, aby byl zveřejněn. Okay, napravím to (:


K tomu titulku...
Můžete mi říct, jak se mám zněnit?
kolikrát jsem si říkala, že se změním, že ze mě bude nový člověk.
Ale nikdy se to nesplnilo. Vždy to šlo jinačí cestou, než jsem očekávala...
A jak bych se mohla změnit ze dne na den?
A proč bych to měla dělat?
Co mě k tomu příjme?
Jsem na to moc líný člověk.
sliby, chyby...
Já nevím "jak se to dělá".
Tečka.

Aha, teď jsem si všimla, že v titulku je she´s ready to fight... jj, předtím tam bylo to change :D.


když ne měnit, tak bojovat
o ten kousem hrdosti, co ve mě zůstalo
já se jen tak nedám
žádní kamarádi?
okay

mám tu vás
spolu to zvládnem :-*

Bezcitná

8. října 2007 v 17:39 | EvVina |  deep thoughts
[Ozývám se Vám. Jaký byl důvod, že jsem tu nepsala? Důvodů je spousta, jenže teď se jimi zabývat nebudu, protože mám málo času a přišla jsem sem psát o něčem jiném.]

Dany, jestli tohle čteš, tak ti chci jen poděkovat, že respektuješ moje přání, abys sem nechodil. Děkuji ti mnohokrát.

Zesměšnili jste mě. Ponížili. Vysmáli jste se mi. A teď mě opouštíte.
Okay. Mně je to ale jedno.
Protože jsem bezcitná!

Přátelství.
Definujte mi někdo přátelství?Na čem je založeno?
Já si myslím, že to bude na lásce, důveře, svěřit se a nemít strach, že to "půjde dál".
K čemu jsou mi přátelé, když tyto požadavky nesplňují? Pak budu mít "na krku" další vztahy, které tak nerada rozbíjím a ještě více nerada vytvářím.
V životě je tolik starostí, proč se ještě zabývat přátelstvím?
Pro někoho je tohle nepochopitelné. Pro mě ne. Já už jsem s tím dávno skončila. Přátelé na dálku, z jiného města nebo přes monitormi jsou milejší než tí, kteří každý den vtírají a pořad by něco chtěli "podnikat". Jsem hrozná. Já vím.

Už jsem se nad tím přenesla. Nad tím, co o mě říkali. Řekali to všem, ale mně, které se to týká, se nic neřeklo. Dozvěděla jsem se to poslední a úplně od jinačího člověka. A o to víc jsem se nad tím pozastavovala.
Bolelo to.
Nejsem zas tak bezcitná.
Překvapilo mě to, nemohla jsem nijak reagovat, bránit se. Nebudu to řešit a ani nechci. Není chuť a ani nějaká motivace. Protože ke slepení toho přátelského vztahu musí souhlasit všichni. Já sama nemůžu chtít.
Přestala jsem chtít ale už dávno.
Uznávám to. Začalo to jen kvůli mě.
Teď přestali chtít i oni.
Konec. Finíto.

Ale to, co jsem se dneska o sobě dozvěděla, bylo celkem moc. Ach, nemohla jsem to přenést přes srdce. Bylo mi to tak líto... toho tzv. přátelství. *ironic*

Už to nebolelo.
Cítila jsem úlevu.
A další vztah ukončen...