Září 2007

Apocalyptica feat. Corey Taylor

29. září 2007 v 20:18 | EvVina |  Hudba
Tahle kombinace mi zamlouvá...

Situations & Callar Door

29. září 2007 v 20:09 | EvVina |  Escape the Fate
Tak konečně jsem se k tomu dostala. Dávám sem 2 úplně super songy, které si mi už ohrály, heh. Ale co... Ale poslední týden jsem si na mp3 přepínala zase jinačí 2 songy pořád dokola, takže je to příjemné si zase poslechnout tohle x).
Jo a co se skupiny týče... poroz na to..tohle je ímou skupina, jasný?! xD Poslechem tohodle vás začnou házet do stejného pytle s emo kid, oou. Ale tak už to tady prostě chodí :)

Jako stát po kolena v řece a umírat žízní

29. září 2007 v 11:22 | EvVina |  <Citáty>
vyčteno z knihy R. Fulghuma

Jen natáhnout ruku a mohla jsem to mít.
Nemluvím o ničem konkrétním. Mluvím o všem obecně.
Tolik jsem si nechala uniknout.
Proplulo mi to jen tak mezi prsty.
Mohla jsem to pevně uchopit.
Co mi v tom pořád brání?

během posledních dnů/už mě to sere

23. září 2007 v 18:53 | EvVina |  Kecy v kleci
a je to tu zase :-P -kecy v kleci-

Co vám napsat... třeba moje setkání s ímou girls. (Jak jsem je poznala? Proč si myslím, že jsou emo? Typické emo rysy. Ale můžu se mýlit, žeyo :D) He, bylo to v Ostravě v tramvají. Na mobilu si pustily handsfree a hrála jakási písnička. Myslela jsem si, že je to Tatu, ale ségra mi řekla, že je to nová písnička od Evy Farné (Už jsem se zmíňovala, že jsem "trochu" hluchá, že?). A když jsme u toho emo, tak vám napíšu i tohle. Protože jsem líná jak veš a ještě jsem si nebyla objednat kontaktní čočky, tak jsem poslední dny často nosila moje staré brýle, i když mají o několik dioptrii míň, ale lepší než být slepá úplně. A můj spolužák mi začal nadávat do emo (on to sice jako nadávku nemyslel, ale já jo). A na nádraží, jak jsem jela do Ostravy tam na mě taky pokřikovali emo. Ale ne, já nejsem tak in, netoužím být emo. Někteří lidé si myslí, jak je to v módě a na každého, kdo má černé vlasy a ták vy-víte, přilepí nálepku emo. Chacha už-mě-to-sere.

A taky chci napsat, jak mě štve ta nová škola. Moje kamarádka klukařka začala chodit s nějakým klukem a ten její kluk by mě furt s někým seznamoval. Do třídy mi přivedl jistého metalistu. Ech, o trapasu nemluvím, protože to je ještě slabý pojem. Možná byl fajn. Jo, asi byl. A taky to je chudák, protože jsem ho "trochu" ignorovala a ták. Ale já takové to dohazování nemám ráda. Říkal něco, že mi půjčí nějaké cd. Jestli nezapomenu, tak mu taky něco přinesu, aby si nemyslel, že jsem tak hrozná. Ale stejnak, už-mě-to-sere.
Jistě jste si všimli, že už nepíšu takové ty články jako předtím, jako v létě. Články, kdy jsem všechno brala s humorem. Můj život je teď jedná velká nuda. Ale v poho. Za chvilku si zvyknu na ten nudný život školáka. Všechna ta únava z čeho? z nudění, ze sezení v lavici apod., však-víte, spěchy a z toho se zapomínam usmívat a mít radost, protože to už nejde tak lehce. Prostě už-mě-to-sere.

A co ještě... třeba že dneska jsem si udělala "lokny" Vlasy mi končily nad uchem :D. Nebo že jsem v programu Malování dělala milimetrový papír, abych si mohla udělat úkol...vidíte, jak jsem pilná? :-P

Všimli jste si, že jsem pořád opakovala stejná slova? Třeba 2. odstavec to bylo emo, ve 4. nuda.
Nudný článek, co :)

už je čas...zapomenout

23. září 2007 v 10:28 | EvVina |  deep thoughts

Naše cesty se navždy rozdělily.

Proč si to jen nalhávám? Ony se nikdy ani nespojily.
Tak proč jsem na tobě byla a stále jsem tak závislá?
Musím pryč z té pomatené iluze. Kvůli toho ubližuji jen lidem, kterým na mě asi zálaží.
Zůstavám v nadějí..
Ale ty o mně ani nevíš, že? Nevíš, že jsem se tebou věnovala v myšlenkách půl roku. (možná i víc?)
/Byly i chvíle, kdy jsem si myslela, že je to pryč. He, všichni víme... v létě, že?/
Možná už nejsem do tebě tak platonicky zamilovaná jako dřív. Ale i to, co teď cítím, mně brání v jiném seznamování a jak jsem už psala, možná tim ubližuji i ostatním lidem.
...odtrhnout se od tebe...
...zapomenout na to, co ani nebylo...

Já jsem doufala...
čekala...
čeho jsem se dočkala?
NIČEHO

Nesmím se nad tím pozastavovat
...žít dál a s tím, co mi život nabízí...


pauza...konec(?) Proč?

23. září 2007 v 8:59 | EvVina
Já se tomu už mužu jenom smát...


Fate, jak si můžeš myslet, že tě dokáže někdo nahradit? Vždyť sama říkáš, že každý je svým způsobem originál.... ty jsi jedinečná. I třeba s nějakými drobnými chybami, ale jsi to ty, ty kterou jsem si tak oblíbila a mám tě ráda...

Snad svůj slib splníš a vrátíš se :´(

A přeji ti, ať se ti podaří vyřešit tvé problemy...nespěchej s tím a dělej to, co uznáš za vhodné a konečně někdy začni myslet na sebe...
...budu čekat...

všechno končí... jednou...

22. září 2007 v 19:41 | EvVina
Proč?
Proč?
Proč?!
PROČ?!!

Nevím, jak to napsat... nenacházím slova

Proč se trápí lidé, kteří si to vůbec nezaslouží?

eMss, budeš mi chybět... moc...vím, že se můžem vídat na icq, ale my se tam potkáváme jednou za uherský rok. Přeji to do života hodně radosti a více štěstí než tě doposud potkalo... mám tě moc ráda :´*.

Proč mám pocit, že skoro všichni odchází?

Evette :(...

Kde jsi, Blackie?Zůstanete tu vy se mnou?
Prosím
...A jsem tu zase

16. září 2007 v 21:25 | EvVina |  Drbárna
a zase melu... a zase kraviny
blá bláá
Omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala... ale nechtělo se mi. Jo, je to tak. Nic se mi nechce dělat. Jej, já ani nevím, co napsat. Tak já nic už nenapíšu. Možná by menší pauza prospěla.

Na icq mě móžná potkáte

Užívejte si krásného počasí, mějte se jak nejlíp můžete :)
EvVina

voda teče, kapky kapou

7. září 2007 v 15:24 | EvVina |  Drbárna
Víte, co je sranda? Dneska ve třídě zase vládl choas, když se o přestávce každý dohadoval s kým si sedne na anglinu. Zazvonilo a místo učitele Koňská prdel přišel náš tříďas. Oznámil nás, že půjdeme domu, protože v opavském kraji jsou potopy. Ale domů půjdou jen ti, kteří zavolají rodičům a ti to dovolí. Ale ti, co bydlí kolem školy, těm to nehrozí. Ale já jsem stejnak od spolužačky (když já jsem v tom mínusu) zavolala tatovi a hnedka se chystala domu. Učitel na mě hodil hnusný pohled, prý, že kolik musí být té vody, než přiteče až k nám. Ale já stejně šla x). Přijdu domu a tata na mě, aťjdu koupit rajčata. A já na něj, že jsou záplavy! A on mi řekl, ať jdu koupit ty rajčata xD. Myslím si, že všichni nějak přehání, už ani neprší a venku všechno už uschlo. Ale jsou prý záplavy, no xD. Takže jsem celkem ráda, domu jsem přišla o 2 hodiny dřív. No, pořád nevím, s kým sedím na tu anglinu.

Chtěla jsem jet do Ostravy si koupit boty. Normálně, matka mi dovolila si koupit glády :D. Trochu mě to překvapilo. Nedávno měla takové hlody a řekla dokonce, že oblékám, jako bych se chystala na nějaký čundr xD. Tak jsem se na netu tak dívala... nevím jestli marteny nebo steel, co myslíte? Ale byla jsem trochu zklamaná, že nemájí naboku zip, takže mi to zase bude dlouho trvat, než se obuji. Tady v Opavě se prodávají taky, ale matce jsem řekla, že ne, protože se chci zase podívat do OVy vlakem xD. A glády nevypadají jak papuče, že? x) Já chodím zásadně 10 minut po zvonění a nestihnu se nikdy přezout. Na kecky jsem se mohla vymluvit, to je ale jedno :).

Já teď jdu žehlit, protože když jsem se včera k tomu dokopala, tak přišli nám opravit jedno okno, kde chyběla nějaká součástka či co. Tak nádech, výdech, musím se psychicky připravit na tu šííílenou kupou prádla.
Mějte se krásně a užijte si víkend :)

Am I strange?

6. září 2007 v 23:04 | EvVina |  deep thoughts
Bloudí tady... nepatří sem... nepatří do tohodle světa... to je jen jeden velkem omyl....proč ho neukončit?

Já nejsem normální mezi všemi divnými. Nemůžu to na ostatní schazovat. To já jsem divná. Protože to, jak se ostatní kolem chovají, je pro tento svět normální. To vládne světem.
Přidat se nebo zůstat svá? Svá, všemi nenáviděná?
Toť otázka!
Život mě zkouší.
Podlehnu tím a zapadnu mezi ostatní?
Ne!
Nebudu otrokem, řídící se názory ostatních. To, co jsem, je ale ještě horší. Nemám žádné postavení v tomto světě plném faleše.
Neexistuji.
Smiř se, ty jsi divná! A jestli nechceš patřit mezi ně, tak pořád budeš.


Včerejšek byl ten zítřek, který nám předevčírem dělal starosti. (trochu pozměněné) -neznámý autor-

4. září 2007 v 20:49 | EvVina |  deep thoughts
Já ani nevím...
Jsem tak zmatená.

Nic se mi nechce. Proč bych měla?

Jsem zhnusena lidmi.
Včera jsem byla první den nejen ve škole, ale taky po dlouhé době jsem šla do karate.

Neměla jsem si namlouvat, že se to změní. Všechno je stále stejné. Ti lidé. Možná se vizáží změní, ale to nestačí zamaskovat jejich povahu. Jak jsou vevnitř hnusní.
Co jsem ale já, že to říkám?
Já jsem jedna z nich!
Je mi blbě z Filipa z karate, jak na ostatních hledá chyby, aby se mohl zasmát. A nebo z lidí ve třídě, jak se vytahují před ostatními, protože to jsem přeci deváťáci. Je mi blbě ze mě, že místo toho, abych řešila věci, se snažím být neviditelná.

Místo toho, abych kráčela s hlavou vztyčenou, jsem šla jako vždy, sice ne s hlavou skloněnou, ale nějak tak. Sedla jsem si do poslední lavice. Při vědomí mě držela jen mp3 a skvělí Ska-P. Díky nim jsem neusla. S každým spolužákem řeč vázla i s mými "kámošemi" (Proč jsem jsem to dala do uvozovek? To jsou přece lidé, kteří by mi chtěli pomoct, bavit se se mnou.). Nějací neznámí kluci mě oslovili (mým příjmením, nevím, kde to zvali) a já jsem šla dál. Je to sice ode mě hnusné, ale co jsem měla říct? Jo, jsem netykavka. Takže si ke mně může každý na nové škole přilepit nálepku: outsider, divná... atd, atd. A mně je to úplně u .., víte-kde. Už jsem to tu psala, že se naše škola musela zrušit, tak se jakoby spojila s jinačí, že? Takže chci vám oznámit, že ta nová je úplně odporná,... záchody ke zgrcání, fuj. Ale to asi každá, že?
Víte, co je divné? Čím víc se snažím být neviditelná, tím víc si mě lidi všímají. Dneska po škole jsem šla domu a najednou mě začly zdravit nějaké holky. Chtěla jsem je ignorovat, protože jsem si myslela, že si ze mě chtějí dělat srandu. Ale ony za mnou bežely a daly jsem se tak trochu do řeči. Tak jsem jim dala icq.
Tohle mi jedna napsala:
hej my s aničkou to je tak kudrnatá drška tak my sme si všimly že furt chodíš sama s tebou se moc lidí nebaví nebo co jako nám se to jen zdálo

doufám že se tě to moc nedotklo

To je všechno, co dneska napíšu, psala jsem to rychle, protože se už chystám do postele... chybí mi spánek, ale pochybuji, že usnu, tak brzy. Tak se omlouvám, za všechny chyby a překlepy... na ty jsem expert. Mějte se co nejlíp můžete. Přeji hodně štěstí do začínajícího školního roku.

Optimisticky naladěná

2. září 2007 v 22:47 | EvVina |  Drbárna
Že já?
Mooožná :).
Včera jsem si byli kupovat školní potřeby. To nemám ráda. A saznam věcí jsem ztratila :). Tak jsem si koupila 2 sešity Pat&Mat a takovou skvělou propisku se žralokem xD (nebo co to je). Zbytek později. Minulý rok jsem si kupovala všechno tmavé - propisky, pouzdro... teď chci veselé, snad mi to zpříjemní ty hnusné školní dny.
Jo, zítra se prej jde do školy. To je zjištění! Šokující...
To že nevstanu, že si nestihnu umýt hlavu a ták, tím vás nechci zatěžovat. Ale já prostě nechci :(. Musím. Vstanu. Umyju si hlavu. Příjdu jako nový člověk. Ne s hlavou skloněnou. Příjdu s hlavou vztyčenou (i když není proč).
Dneska byl nějaký divný net (nejen dneska). Vůbec mi nešel blog.cz, ale jenom moje stránka, všechny ostatní šly normálně :). Já s blog.cz někdy seknu, fakt.

Zítra budem ve škole asi "jen" 2 hodiny, ne? To přežijem. Doufám! Držím palce, pupci.
:) Jak se těší :)). První třída... já se taky těšila. Byla jsem naivní (a pořád jsem) dítě. Hele, nemá ten klučina conversky? xD