Srpen 2007

Malování, sobota - pouť, úterý - Ostrava

31. srpna 2007 v 23:30 | EvVina |  Photos
Co se za poslední dobu objevilo před mým objektivem a já to cvakla :). A samozřejmě, jen to, co prošlo cenzurou :)).

xoD oh, two chinese boys

31. srpna 2007 v 21:18 | EvVina |  Hudba
Máte se fajnově? To jsem ráda :)... Nemáte se fajn :(? Všechno na vás padá?
Snad vám tito dva borci zvednou náladu. U mně to funguje, aspoň na chviličku vám vykouzlí usměv na líčku xD.
1) Dadada tohle video jsem od nich viděla první a myslím, že je snad i nejlepší. Co já budu povídat, koukněte na to sami :).
2) We will Rock You, checht, tohle jsem fakt něco. Záčetek je jen taková rekapitulace jejich převleků a pak jen "zpívají". Ale nechte si to až dokonce, stojí to za to. Jak ti rodiče táhnou pryč od nich ty svoje děcka xD. A i za těmi titulkami něco je :)
To by stačilo :)

řeknu vám proč

30. srpna 2007 v 21:20 | EvVina |  Drbárna
Dneska se rozepíšu. Potřebuji to.

Vztek!

30. srpna 2007 v 20:22 | EvVina |  deep thoughts
Necítím smutek.
Nepotřebuji už brečet.
Nemusím se už zavírat do pokoje a být sama.

Chci jen řvát.
Křičet.
Mlátit do všeho kolem.

Co dělám?
Sedím a neřvu na nikoho.
Zase to dusím v sobě.


Proč?

jeden celkem pěknej den :)

25. srpna 2007 v 23:50 | EvVina |  Kecy v kleci
Ozývám se, milí drazí...
no, dnešek začal nečekaně špatně x). S nabručenou náladou jsem vystěhovala pár nábytku z pokoje na chodbu a zbytek namačkala k sobě a přikryla igelitem. Ségra mě srala ještě víc tím, že pořád mi seděla na posleti s noťasem a nehla ani prstem. A tatík to samé. Seděl v obývaku u kompu a smál se mi, kdyby jen pomohl. Ale "zvládla" jsem to. Natřela jsem na stěny bílý podklad a zítra se bude pokračovat. Vypadá to sice škaredě, ale co s tím mám dělat? xD
Natírám, naírám a slyším, že někdo troubí. Kouknu z okna a vidím strýce, jak se mi směje. Jééé, strýc nám přivezl kámošku z Kopru. Tak jsem byla ráda, pomohla mi vymalovat :). Pak jsem šla rychle do sprchy a strýc nás (+matku, bráchance a Prda) zavezl na pouť v Kravařích.
Bylo to tam celkeš skvělé :). Po dvou atrakcích mi bylo už šíleně blbě, tak jsem se s Májou (kámoškou) šla kouknout po stáncích. Mája si koupila svítící rohy a já najednou uviděla vyvěšaná třička a na nich nápis AC/AD. Tak jsem tam letěla. Třičko SlipKnoT bylo už jen ve velikosti "XXL" :)), tak jsem si koupila mikinu v pánské velikosti "L" xD. Víte, jak jsem šťastná? Mám mega mikinu SlipKnoT! xD Hned jsem si ji oblékla, Majka rozsvítila rohy a šlo se. Mája byla jako maják, který hlásal: "Pozor, dvě psychiny." Jen tak mimochodem, pod tou šíleně obří mikinou jsem měla zrovna to moje tričko s nápisem "Psycho" xD. Zrovna jsem si k zadku na poutko vázala balónek berušku, šel kolem jeden spolužák (ten-kretén-předemnou) a začal se šíleně smát s říkal, že je škoda, že si s sebou nevzal foťák. :-! xD...
No, jelo se zpátky do Opavy, strýc nás hodil k tatovi do hospody. Myju tam sklenky a příjde jeden týpan:
"Brý večer, já bych si dal ještě jedno... a můžu si ho vzít k mostu? Pojedou bruslaři..."
matka: "Ano, můžete"
já (řvu do ztracena): "Jéé, dneska je noční jízda,...možná jede i Monika."
týpan: "Slečno, a proč nejste vy na bruslích?"
já: "No, mamka mi to nedovolí, víš?"
týpan: "Mamko, proč to slečně nedovolíš?"
matka: "Ech... dcera neumí jezdit, chacha."
(Dcera umí jezdit, ty matko jedna)
týpan: "Mamko, a dovilíš dceři, aby šla se mnou na most?"
matka: "Ech, dcera je ještě moc malá."
(díky, mami...)
....
týpan přišel z mostu:
"Já bych si dal ještě jedno a prosím od slečny..."
(čepuji...)
týpan: "A mamko, dejte si něco na mě...Pushkina,.. co chcete."
matka: "Ne, já nepiju..."
týpan: "A co dcera, dá si? Dcero, dej si..."
(Dcera by si dala xD)
matka: "Dcera by si dala Mattoni, žeee?"
týpan: "Mattoni už není"

xD měl dost

Pokoj mám uplně hrozně v nepořádku a to dneska u nás spí bráchanec a Mája :). Zítra chci dodělat ty stěny a odpoledne nás tatík zas hodí na pouť, ale nevím, jestli se mi tam chce. To je zatím jedno. Mám zase fůru fotek... něco z malování a z poutě. Jestli něco vůbec projde cenzůrou, tak to sem (snad) brzo hodím... zase s začerněným ksichtem :)). A teď se k nim přidám a budu koukat na Lost III na AXN, pá :-* (slyším, že už to končí xD, kurec).

Podle mě ti největší sexoši na planetě xD aneb muži mého srdce xD

24. srpna 2007 v 14:29 | zakoukaná EvVina |  <Love>
Všichni to známe. Žebříčky nejvíce sexy mužů a žen. Žebříčky těch módních časopisů... na předních příčnách figurují Brad Pitt a Lindsay Lohan (nejřív jsem chtěla napsat Angelinu Jolie, ale teď jsem se na netu koukla, je "až" na 12. místě podle časopisu Maxim xD)
Nedávno jsem u Qentina vyděla i jeho žebříček. Tak jsem se rozhodla pro sestavení svého vlastního, chacha :). Ale nejen sexy chlápku ale hlavně skvělých osobností!
Holky moje, tohle to je opravdu smrtelná kombinace, ty fotky všechny pohromadě, wow xD. Nedoporučiji se na to dlouho koukat, hrozí poslintání monitoru a klávesnice, kterou máte hned pod ústy. A dýchat, nezapomeňte zhluboka dýchat. Takže ne, že jsem vás nevarovala. Nechci vás mít na svědomí x). Ále ten poslední obrázek... omfg, ten vám zvedne kotel... takže se to vyrovná xD.

22. 8. už to blíží :(

22. srpna 2007 v 20:21 | EvVina |  Kecy v kleci
Dnes v 6:30 (!!) mě čekal šok. Fotřík vletěl do pokoje. (Jen tak mimochodem, taky se vám někdy zdal sen, že zvoní budík a on ve skutečnosti fakt zvonil?) No, mně se v tu chvíli zdál sen, že přišel tata do pokoje a měl nasazené takové srandovní brejličky se střepečkami xD a byl tak mílý... Krutá realita. Probudil mě otcův řev. Když jsem otevřela oči, tata fakt neměl ty střapaté brejle :( :D. Kecal něco o tom, ať už vstaneme, že musíme uklízet, zadělat věci igelitem, blá blá. Vůbec ho nezajímalo, že jsem se probudila o 5 hodin dřív než včera!
Znáte to, ne? Když někam jedete, tak to rychle zabalíte a je to, ale nejhorší je to vybalit, dát na své místo... Já jsem všechno z poliček naházela na stůl a pak ho od oken, kde má své místo, posunula až na druhou stranu pokoje x). A spolu se skříní a postelí zakryla igelitem... kdo to bude všechno uklízet, fakt nevím.
Tata mi udělal ale radost a zapojil mi kompa. Nevím, co dělat. Celý den jsem byla dneska v práci. Uběhlo to rychle... teď se nudím. Telka zakrytá igelitem... Matka zas do mě ryje (Teď mi a ségře nabídla, že si můžeme "vyrazit"! Ano, to si přeju ze všeho nejvíc..)
Všechno na mě upadá (lálálá, já nechci vyslovit to hnusný slovo, vy asi víte, co myslím. /pro méně chápevé/ - škola ):). Podívejte, co to se mnou dělá. Už ani nevím, co napsat. A to mám vždycky plnou hubu keců.
Asi pár dní se tu neukážu. Sedím tu na takové stoličce (nic pohodlnýho). Další možnost je web´n´walk na mobu, jenže já už jsem silně slepá.
Joo, chci ríct eMss, že jsem už to cedko od The Calling stáhla, tak snad tě co nejdřív potkám na icq a pošlu ti ho. Ty okna maj být v něděli hotová a než uklidíme... nevadí, že ho pošlu až po neděli?
A když jsem u toho ajska. Včera ráno (nebo spíš dopoledne) jsem se probudila a nějak mě napadlo, že po 2 měsíců vytáhnu kytaru x). Tak jsem "hrála". Bylo to fajn. :). Jen by to chtělo naladit, jenže to já neumím. Nasadila jsem si staré brýle, abych viděla na noty a ségra mi řekla, že vypadám jak emo! Takhle mě urazit. Tak jsem se šla umýt a nasadila si čočky. To je fakt hrozné. Obyč brejle s černýma obroučkama ti teď dodávaj emo look, tss. A pak jsem tedy šla na to ajsko a naštěstí tam byla Immondices, tak jsme si rozumně popovídaly o kytarách xD. Zeptala jsem se jí, jako zkušené kytarystky, na pár otázek. Prý jsem toho chtěla po ní moc tak po ránu (bylo asi 12 hodin xD).

Tak... nooo, nějak jsem se zas rozepsala.
Já končím. Mějte se zlata :-***
(Týjo, nějak jsem si na tu stoličku už zvykla) když jsem v tom, tak jdu pročíst vaše blogy (ale nějak na mě padá únava) a končím. Pá.

žádný obrázek nebude xD

Jooo, chci říct, že SlipKnoT (já) i Artctic Monkeys (Evette) postoupili do druhého kola souteže! *potlesk*. Hlásnout pro nás můžete tady.

- Buď-anebo - řetězák by eMss

20. srpna 2007 v 22:41 | EvVina
Nějak jsem dostala chuť si udělat ten řetězák. A protože jsem to už eMss slíbila, tak plním slib :). Tenhle řetez už je snad všude x).
Moje nudné vyplnění... nic zajímavého.

Grrr, vrrr

20. srpna 2007 v 19:49 | EvVina |  Drbárna
Ne, neproměnila jsem se v psa (jedině tak ve vzteklého).
Ano, hádáte správně, jsem nasraná.

Nesnáším ten zkurvenej T-mobile! Ještě minulý týden jsem měla 50 kč kreditu. Pak mi odečetli 19 kč za nějakej posranej tarif (kterým mi, mimochodem, aktivoval můj povedený fotřít, tak ať se nediví, že jsem pořád v mínusu), z nějakého neznámého důvodu jsem měla pak -1 Kč a teď jsem zjistila, že mám -20 Kč. I když jsem za celý týden nikomu nevolala a ni nepsala. Ať si vyserou oko, čůráci. Nepotřebuji kredit. A nikdy si ho už nedobiju. Tsss, kdo potřebuje mobil. Vlastně já ani nemám mobil. Ten poslední skončil brutálně. Teď používám starou vysílačku od taty. Tak.
Po dnešním rozhovoru s Evette na ajsku jsem chytla depku. Představte si, za 13 dní jdeme do té odporné, smradlavé školy. Je to tak. Mé utrpení přichází. Jsem tam tak oblíbená, až to bolí. Všechny ty křivé pohledy, nenávistivé tváře, ale i falešné úsměvy a pomluvy za zádami. Omluvte mě, jdu blít. Do prdele. Kurva drát. Já nechci...
Odpoledne jsem si chtěla odpočinout, tak jsem si lehla a pustila empífrí. Přepínám, přepínám. Žádná písnička není tak dobrá, jak si madam EvVina přeje. Nechám hrát Nine Inch Nails. A poslouchám skvělý song jedním uchem, samozřejmě jak jinak. Posrané sluchátka. A pak mi to ohlásí "Low power". Ne, nabít jsem to ještě nadala.
Omlouvám se za to, že se pořád opakuji (některá slova totiž neprošla cenzuzou), tak musím používat ty mírnějši a pořád dokola.
Jsem dneska narazila na jednu stránku a tam byla anketa. Otázka byla, co plánujete na prázdniny. Jedna odpověď mě rozesmála : Jíst a tloustnout. Můžete si typnout, pro co jsem hlasovala. Kde jsou ty časy... Ještě na lyžáku ve sprchách se mě holky psaly, co dělám za sport, že mám tak pevnou postavu. Jo, to bylo poprvé a naposledy, (co mě někdo vidět, i když jsem se tak snažila se zakrýt, být rychlá, aťmě nikdo nevidí) co mi někdo pochválil mnou postavu. Přestala jsem cvičit. Přežírám se. Nenávidím svoje tělo. Konec. Tečka. Nebudu říkat, že s tím něco budu dělat, protože to není pravda. Chcípnu na obezitu a přenesou mě sanitkou pro slony. Jestli teda dřív neskočím z mostu. Jak jsme si dneska s Evette plánovaly (důvod- zkurvaná škola).

Uf, a je to ze mě venku...

No, aspoň něco pozitivního nakonec. Tatík šel hrát fotbal a začalo pršet. Ou xD, týjo a ty blesky =-O ;)).
No, a včera jsem vydrhla sprchu a pak vanu :). Během pár dní by nám měli dělat okna, tak jsem dneska přikryla repráky, co jsou u oken, igelitem. Cítím se tak užitečně(?) xD. A taky jsem vyžehlilakopu prádla a zametla podlahu :).

Koukám, že jsem toho napsala příliš a zase o ničem...

SONH (Soutěž O Nej Hudebníka) a já přihlásila SlipKnoT x)

19. srpna 2007 v 20:04 | EvVina |  Hudba
Na blogu od Qentina byla vyhlášena soutěž o nejlepšího hudebníka. Mohls přihlášet zpěváky, zpěvačky, skupiny, a s tím hudebníkem pak soutězíš.

Já jsem uvažovala o Escape the Fate, ale pak jsem se rozhodla pro SlipKnoT.
Nemusím nějak dokazovat, že SlipKnoT jsou super a ták. Já to vím. Ale stejnak...
A dokonce už mají jeden hlas! (můj xD)
Mimochodem, v souteži je i
Evette s Arctic Monkeys :D.

SlipKnoT soutěží třeba proti TH nebo Hillary Duff xD... takže se můžete rozhodnout, pro koho dát hlas :)).

No, tedy, hlasovat můžete tady... v anketě:
-zde-Oh my GOD! I´m old x)

17. srpna 2007 v 12:05 | cry-and-smile + EvVina |  blog&its image

Už je to tak, nó.
Co?
Ále nic. Jen mi je o rok víc.
Takže 15, jo?
Ale ne, mně je o rok víc, blogu...
Fíha
Ano, první rok je za mnou...
A že to byl bouřlivý rok, vám řeknu :). (Btw to píšu já EvVina xD, ne cry-and-smile, já jsem ale blázen)
Kolikrát jsem si říkala, že toho nechám, že blog prostě zruším. Třeba za měsíc říjen jsem napsala jen 3 články. Ale... něco mi prostě říkalo, ať to nedělám :). A to něco mělo důvod.
Po prvním půlroce jsem si našla prvního kamaráda x), byla to koncertová Janička. Znaly jsme se z lidé.cz a pak mi Janča navrhla, jestli bych nespřátelila blog. Já jsem ještě nevědělo ani co to je :)).
A pak přibyly další a další :). A já je všechny sem vypíšu, podle toho, jak to šlo za sebou, jsem sice známá svou sklerózou, tak se pokusím na někoho nezapomenout, to by mně bylo opravdu líto.
Druhá byla "Frankie-Ierovka" bLaCk WoRld, ale ona vlastně popravdě druhá nebyla, znala jsem ji dřív než Janču, ale to jsou detaily :). Teď už snad po 3. začíná odznova... přeji hodně štěstí :)
Jednoho dne jsem na blogu od bLaCk WoRlD napsala do komentářů, jestli by mi někdo neposlal cd od Bullets For My Valentine, a ozvala se Edith. Od té doby jsem znala Edith - skvělou kreslířku. To už je doba... a k tomu cedku se ještě nedostalo xD nevadí :)
Nějak ve stejnou dobu jsem začala chodit na blog od Violet22 :). Ano, naše milovaná Immondices :). Imm později svůj starý blog zrušila, ale přišla s novým a jak všichni víte, nezklamala :).
Jednou jsem se dostala na jednu stránku. Vím, že byla jakási novější a překvapoval mě článek, že se blog ruší, že se stěhuje na novou adresu. Tak jsem tam samozřejmě hned namířila. Dobře jsem udělala. Nový blog od originální Fate znám od samých začátků :).
A na tenhle den si taky moc dobře vzpomínám. To pršelo, bylo škaredě, teda u nás v Zapadákově, nevím, jak u vás. Velká náhoda, objevila jsem blog od básnické eMss (má ráda déšť). Vím, jak se ten den sekal net, ale já pořad četla a četla :D. A taky vím, že eMss ten pomalý net dělal taky problémy :).
Po 2 měsících se tu objevil nový blog, od mé drahé Miskky. Jsem tomu ráda. Přotože díky tomu, jsem poznala skvělého člověka. Dokonce jsme se už potkaly, strávily jsem spolu skoro celé 2 dny... snad to nebylo naposled :o).
A na řadě je moje Evette. Není nutno slov, protože slova nedokáží vyjádřit, co k ní cítím :).
Ani nevíte, jak dlouho znám Deepetik x). Soutěžily jsme proti sobě v soutěži o nejčernější blog. Dee vyhrála, překvapivě x). Zaslouženě, má drahá Dee.
Kráčí si tu po světě plná optimismu, nabitá skvělou hudbou... Kdo to je? Kdo jiný než happy Gabika x). Bylo potěšením se seznámit s touto skvělou slečnou :).
Nyní šťastná *Tristis-soul* mi jednou napsala: *Tristis-soul* Nezažité, pořád ještě jsem sžitá s Blackie.. Blackie, to jsem já...holčina, která ví, co od života chce, jenom neví jak toho dosáhnout.. To byla stará Bleckie, kterou jsem poznala. Tahle nová už určitě ví, jak toho dosáhnout :).
Poznala jsem taky doutníkovou eL... x). Myslím, že jsme si sedly dobře :D. A zase... slova prostě nestačí :). Ty víš...
Jednoho dne, při brouzdání, jsem narazila na Temný svět Kelnor. Ten svět jsem prostě musela prozkoumat :). Udělala jsem dobře. A hned to byl kamarád mého blogu :).
LuucY, teď nová LoosE, znám už dýl, ale zatím jsem ji moc nepoznala. Snad jí poznám, a třeba za rok napíšu víc :)).
Blog od Gordveeny je prostě typický deníček. Dala jsem si jí do Zlatíček, protože ráda čtu každonenní zážitky tak svělé slečny :).
A už se mi to finišuje...
Uběhl skoro rok a já si přidávám do oblíbených ukecanou slečnu Llorar x). Moc velké zlatíčko... za tu krátkou chvíli jsem poznala moc sympatickou holku :). Vidíte, jaká je to chvilinka? Ještě jsem si o ní nestihla napsat článek do Zlatíček. Možná je to tím, že nestíhám, protože jsem stačila už u ní zaregistrovat 3 změny designu... :)
A přichází na řadu vtipná Nejmleska. Tonto človíček je strašně ironický x) až sarkastický, chcecht... ale to je její plus! Jsem ráda, že jsem ji poznala :o). Taky o ní ještě nemám článek ve Zlatíčkách a to jí znám už dost dlouho... vystřídala nesčetně mnoho designů :D.
K upsané-neupsané A. Wilimes chodím celkem často, ale už jsem si zvykla, že nemůžu čekat více článků než 1 za týden nebo dva :). Addie by měla být zmiňovaná mezi prvními, znám ji už moc dlouho. Ale když je to podle toho, jak jsem si vás ukládala do oblíbených... Addie je důkaz toho, že nestačí uložit do oblíbených a tím to hasne. Já jsem ji tam celou tu dobu neměla, a přesto jsem k ní chodila ráda :).
Nejčerstvější zlatíčko je ne zlatá ale platinová xxxMarygoldxxx. Zatím poznávám :), tak odpusť, že jsem toho moc nenapsala :(.
A protože chci zmínit všechny zlaté človíčky, které jsem potkala na blogosvéře, nesmím zapomenout na Týnku. Týnk& je další důkaz toho, že nemusí být v oblíbených, a přesto je má oblíbená =).

Čvacht, čvacht, uběhlo to rychle jak voda. Takové si našel můj blog dobré kamarády. A já si našla ↑ skvělé přítelkyně ↑ :). Nebýt blog(u).cz, tak vás nepoznám. Nepoznám lidi, co mě postaví na nohy, když jsem slabá. Lidi, co poslouchají moje kecy, naslouchají a poradí. Lidi, co se mnou, i na dálku, prožívají všechno utrpení a radost. Co víc bych si mohla přát?
Blog.cz nás umožňuje vidět bez přetvářky, se sundanou maskou. Myslím, že tím jsem vás moc poznala,Vaše myšlenky, pocity, zážitky...
Každá jsme jiná, ale hlavně, že si rozumíme. A, jak řekla bLaCk WoRlD, jsme jedna velká parta. A jsem tomu ráda. Nesmírně moc.
Celý tento rok, co jsem prožila s blogem, byl plný změn. Nedokážu říct, jaké by to bez něj bylo. Jen to, že rozhodně horší. Když se ze všeho vypíšu, donutí mě nad tím zauvažovat, tak pak (většinou) neudělám nějakou blbost. A už nejsem ta 13tiletá depresivná holčička...(teda možná.... mění se na tom to, že skoro 15tiletá :D)
Roztahovala jsem to moc. Chtěla jsem jen říct, že blog slaví 1 rok. 1 rok má za sebou. Za ten 1 rok si našel přátele (cca 20), kterých si váží. Za ten rok prostřídal hafo designů, tolik nálad, pocitů,... Několikrát byl pod hrozbou, že opustí tento zatracenej svět, finíto, pápá. Jenže...
pořád tu je, a já doufám, že i bude.
Jenom a jenom pro vás :-*
(konečně jsem se naučila dělat animace xD)
... začíná to tím ssrdíčkem na tričku...

ozývám se

15. srpna 2007 v 22:17 | cry-and-smile |  Drbárna
Ahoj :),
to jsem já, cry-and-smile.

Eva už je doma... už pár dní. Nějak to nebylo podle plánu. Její ségra si tam zapomněla vzít spodní prádlo x), takže se jelo domu. A taky kvůli jiného důvodu, jenže to se jí tu nechce rozepisovat. Proč?
Ona nechce, aby jí sem na blog chodil někdo, koho zná osobně. Chodí sem jeden člověk, je to sice člověk, kterému může věřit, ale EvVina by byla radši, kdyby sem nechodil :(. Promiň, neber si to osobně, ale ona se prostě cítí svázaná a neví, co by mohla napsat a co ne. I když si myslíte, že jí vidíte až do žaludku, ona je jedno velké tajemství :) a otevřít se dokáže jen na blogu. Nic by si nerozmýšlela, hned by klikla na "zrušit blog", kdyby zjistila, že sem chodí někdo, koho zná.

Proč vám nepíše ona, ale ? Zrovna teď jí všechno štve a jede na autopilota :) nebo tělo bez duše, jak-chcete.
Otec s její ségrou jsou pořád v hospodě. Ségře to tam baví a otce to musí bavit. A protože matka už nemá do koho rýt, tak reje do ní. Sedne si na jeji postel a začne každého pomlouvat a mlet kraviny. Když jí Eva na to něco řekne. Odpoví jí, že co si o ní myslí, není to žádná drbna. Tak Eva pak jen mlčí a v duchu si říká, jestli je divná ona nebo matka, co komu udělala, že má takovou matku.
A pořád se přežírá. Zrovna teď měla kokosové bonbony, tolik. A několik Zlatých nugátů. Říkala si, že nidky nechce skončit, jak jeji rodiče. Třeba jako matka. Ale ona tak brzo skončí. Bude si pořád říkat, že zhubne, ale nikdy se to nestane. Zato bude jen více přibírat.

Tak to by bylo asi vše, co bych vám měl vzkázat. Snad brzo bude vše, jak má být, lepší.
Brzo se ozvem...
Posílá hodně pusinek :-***

Taky si říkáte, že tu asi někdo blázní? Psát o sobě v 3. osobě...:-/
aspoň pro zlepšení nálady... Nancy- její oblíbená postava z pohádky Děti ze třídy číslo 402 :)

quick dry

12. srpna 2007 v 14:03 | EvVina |  Drbárna
Všichni na mě čakají, nestíham, ale já vám musím oznámit, že jedu na pár dní pryč.
Sice to místo je s počítačem i internetem, ale já si musím od toho odpočinout.
Budu tu co nevidět :)

Btw jsem nasraná na ségru :-/, vysvětlím později

PS: Prosím, ten titulek neřešte. Na stolemi teďleží lak a je tam napsané "guick dry" x). Už-mě-to-sere.

Mějte se lásky :-*

pryč

11. srpna 2007 v 14:51 | EvVina |  deep thoughts
Jako ten motýl. Jako motýl všechno odletělo.
Vlastně něco tu se mno zůstalo. Slzy, zoufalství, nenávist, vztek. Já a mý kamarádi na tomhle zasraném světě, v tuhle zasranou dobu, v tomhle zasraným bytě, s těmi zasranými lidmi. A hlavně, mé zasrané JÁ.

Normální člověk by nad tím mávl rukou. Proč nejsem jako ostatní? Proč to řeším? Čím víc to řeším, tím víc mě to deptá.

Všechno, co jsem za posledních 24 hodin udělala, je špatně.
Čas nejde vrátit. Bohužel. Už to tak je. A já se s tím ne a ne smířit.


butterfly

11. srpna 2007 v 9:00 | EvVina |  blog&its image
Nevím, co mě to napadlo. Když už jsem to začala změnit, tak jsem to dotáhla do konce. Ale hned jak bude čas, tak udělám něco jiného. Není to můj styl. Ale já nemám žádný styl xD. Tohle se mi zdá nějaké moc ponuré... trošku, podle mě.
A mimochodem, je to as a butterfly nebo like butterfly xD. Neumím anglicky a přesto to používám :).

máme devátého srpna

9. srpna 2007 v 22:16 | EvVina |  Kecy v kleci
Tragédie. Málem mi zhořely vlasy. Radši na to nemyslím. Ale musím vám to povědět.
Ráno, respekt. dopoledne, jsem si žehlila vlasy. Říkám si, že dneska se z toho nějak kouří. Tak jsem si nastříkala více ochranného speje, aby se mi nespálily vlasy. Žehlím, žehlím. Cítím smrad. Tak se chvilku dívám na tu žehličku, co s ní je v nepořádku a najednou z ní začali úplně lítat jiskry. Šílené. Ta žehlička byla úplně nebezpečná. Položila jsem ji na stůl, ale bála jsem, že chytne, tak jsem ji dala na židli. Pak mě napadlo, že bych ji měla asi oddělat ze zásuvky xD. Nejhorší na tom je, že jsem si stihla vyžehlit jen jednu stranu a tak druhou jsem se snažila narovnat hřebenem- napnula jsem pramen vlasů a pak to přestříkala lakem xD. Neptejte se, jak to vypadalo. I s takovým hárem jsem popadla žehličku, hodila jsem ji do kabely a klusala za tátou do práce. Ten že joo, že to opraví. Ale že jsem prý mohla dostat elektrický šok. Že ať to už nepoužívám, ještě štěstí, že jsem neměla mokré vlasy. Ten má ale starosti. Mně málem hořely vlasy! A on má také kecy.

Jinak, zítra mám ranní. Musím vstávat brzo, chci zajít do pekárny pro čerstvé koláčky (Připadám vám jako nějaká třicítka?). Budu dělat do jedné. A pak budu mít celé odpoledne volné :). To už to dlouho nebylo. Asi půjdu nakupovat. Potřebuji punčocháče. Z komárů mám rozdrápené nohy do krve. Kolik tak můžou stát síťované punčocháče? Ale myslíte si, že mi to ty jizvy zakreje? Nejspíš ne.. A taky si musím koupit červenou palestinu, aby jsem trochu ladila k botům. Jsem oháklá do černé a k tomu červené kecky- trochu mimo, ale nevadí, palestina může počkat. Je vedro jak cíp.

Otec bude mít od zítřka ňákou hospodu. Jsem nasraná. On je v hodpodě a matka chce, abych byla místo něj příští tejden v obchodě. Ani mě nehne. Já chci čepovat pivo xD. Zítra večer to tam jdu omrknout. Ještě nikdy jsem tam nebyla. To se podržte, ale i Opava je rozdělaná na části (na větší díru a na ještě větší). A právě ta hospoda je až na druhé staně tzv. města... ani nevím, jak se tam dopravím, ale MHD to určitě nebude. S němi jsem už skončila, pchéé.

Dneska je devátého. To znamená, že má narozky můj bratranec. To není sice můj bratranec. Ale mi se považujem za sestřenici a bratrance :D. Mám ho moc ráda ale tak sestersky :). Tím tomu chci popřát všechno nejlepší. Na dovolené totiž ztratil mobil, tak nevím, kam to napsat. Dneska odlétali, zítra přiletí. V sobotu se snad uvidíme. Dyť jsme se neviděli 2 měsíce.Opravdu. Ne 2 týdny ale 2 měsíce (To je skoro čtvrt roku, ten čas běží...).

Já musím končit, jdu do sprchy a ták. Chci se vyspat, ať jsem zítra čilá a zdar pekárno (xD).
Mějte se zatím krísně, pupci :)
dneska jsem toho napsala trochu víc než jsem chtěla, no to je jedno :)

takový zajímavý obrázek

Láska nebo závislost?

8. srpna 2007 v 19:37 | EvVina |  <Love>
Dlouho jsem se nedávala obrázky, že? Rubrika ´Love´, chacha, a vy si myslíte, že to budou pix na to šílené téma? Nooo, přihořívá... Je to velká láska, je to i závislost.
Je to KAKAO! xD a KÁVA :)
Jen jsem na DA zase brouzdala x)

Kašlu na titulek. Proč je vlastně tn titulek povinný? Stejnak každého sere. Když tam někdo napíše tři tečky: ..., tak to neschválí, ani smajlíka. Stačilo by napsat: :), když budeš happy. Nebo: :(, když budeš smutný. Já osobně mám

8. srpna 2007 v 11:16 | EvVina |  Kecy v kleci
(aha! jen 255 znaků) ráda tenhle: xD. Checht, ten jediný dokáže vyjádřit, jak se směji :). Zatím jsem totiž nenašla jinačí, co se tak dobře směje. Já mám úplně dlouhé vedení a jsem dost natvrdlá, tak to je něco, když něco pochopím a směji se tomu xD.
Jen jsem zkoušela, kolik se tam toho vleze...teda, moc ne... musela jsem zbytek napsat do článku.
Dneska mě překvapil komentář od Evette. Narážela na to, že sem píšu málo, že nic nepřibylo :(. Já se omlouvám. Jsou to sice pouhé 3 dny (:D), ale stejně.. Jen toho bylo nějak moc. Vlastně ne moc. Jen mě ten stereotyp zabíjí. Nechci být dospělá, fakt ne. Kdyby to šlo, tak já bych třeba už od 18 nechtěla stárnout :). Dostanu řidičák a bude to fajn, stop, zastaví se to a budu mít pořád 18 :D. Jen představa, že to, co teď dělám druhým týdnem (pracuji), budu dělat zbytek života, je zdrcující.
Naši teď pořád něco řeší a ták, jedzí pryč, takže mývám přesčasy, dneska tam musím být zase o něco dřív, ale v klidu. Jen mě sere, že jsem si pokazila sluchátko od mp3ky, takže když jdu do města, jedním uchem poslouchám skvělou hudbu a druhým ruch (velko)města (ruch vadlákova, tak to je, samozřejmě, správně, ale ruch velkoměsta zní líp).
Matka koupila pytel kávových (mňamí) bonbonů. Jj, pytel... véélky. Checht, jak dlouho, tipujete, že vydrží? Já myslím, že ne moc dlouho :). Zdar faldíci (to neříkám vám, ale mým faldům xD jej, to slovo je vtipné :D).
Teďkom při mytí zubů jsem zase po dlouhé době narazila na stránku bud-emo.blog nebo jak to je. To jsem se zas nasmálá. Četla jsem a četla, pasta mi tekla po bradě (fuj asi si říkáte xD). Prostě tam řešili, jestli je používání voňavky emo. Že chtějí voňet, ale nechtějí porušovat emopravidla. Takže tak... checht, život je někdy dooost vtipný :).

Ten čast fakt letí... ( za chvíli budu stará :´( ) tak já pro dnešek končím a slibuji, že se brzy ozvu :D. Dyť jsem ještě nepochlubila tady na blogu, že Dee udělala jeden krásný obrázek a znímila se tam i o mně :) a Imm o mně napsala krásný článek.. Tak tedy příště :-* (posílám vám takovou veelkou emo pusu)

juva juva, Míša, fest... prostě paráda :)

5. srpna 2007 v 12:27 | EvVina |  Vzpomínky
Jsem tu xD
Ach, co napsat?
Že to bylo skvělý?- To je málo... nejde to vyjádřit slovy :)


Chtěla jsem to napsat do více článků - něco o fesťáku, o setkání s Miskkou, fotky... ale narvu to do jednoho... možná to bude dlouhé čtení, nenutím to nikoho číst :)

nasnáším

3. srpna 2007 v 9:00 | EvVina |  Kecy v kleci
Takže včera jsem měla v plánu napsat, jak to je všechno fajn, super... všechno je, jak má být. Pojedu, odvoz je zajištěn, stan, listky, prostě všechno. Ale ouha...
Já jsem věděla, že to prostě tak nějak dopadne...
Ještě včera večer se ségra domlouvala s trenérem kvůli odvozu. Já jsem se domlouvala s Miskkou, jak a kdy se potkáme.
Kurva, kurva, kurva
pardón...
To je jasný, že matka to musela nějak překazit. V noci řekla tatovi, aby nám to zakázal. Tohla já prostě miluji. Ona navede fotra a on nám to ještě musí říct on, ona pak stojí stranou a jen přikyvuje. Ale já vím, že je to z její hlavy, že je to všechno její chyba. Tata by souhlasil. Totiž jak byl na treninku (taky cvičí karate), ségra říkala, že přikyvoval, souhlasil.
Ráno mi oznámil, že je to prostě nebezpečné a jak nás zná, tak to určitě nebude bez problému. Já jsem se ho zeptala, jestli je to kvůli toho festu. Klidně bych tam nešla, hlavně, že budem stanovat, když jsme to měli všechno domluvené. On že né. Že nás můžou unést, že teď je to plné gengů. Tak to si vymyslel chabou výmluvu. Já vím, že nechtejí, abychom se bavili. Jenže já za to nemůžu, že oni jsou staří, a tak nemohou.
Takže to vypada takhle: Trenér nás tam dneska odveze. Já půjdu na fest, potkám se tam s Miskkou (snad se najdem). V 21hod tam přijede fotr. Bude tam se mnou až do 01:00 hod (to chci vidět :-/). Odvaze si nás domu. Zítra ráno nás tam přiveze znovu. Kačka (kámoška od ségry) bude chudák spát sama ve stanu pro 4, který tam vláčela...
Je to trapné. Já je nesnáším. Jak si pořád vymýšlej, abychom tam nemohly se ségrou být. Nechtějí nás tam nechat na spaní. Aha. Když oni nám neveří, jak máme my věřit jim?
Víte, kdo jede taky? Ten kluk, co jsem ho měla ráda. Ale co, že? Tsss... ten mi může být tak u prdele (xD).
Můžu být ráda, že aspoěn jedu. Ale já jsem jsem teď prostě nasraná na naše...