Červen 2007

emo báseň - plná verze (thx Immondices ^^)

30. června 2007 v 23:34 | EvVina + Immondices xD
Spojením našich básnických střev (haha) a našeho smyslu pro humor xD (2x haha) vzniklo tohleto (já nevím, ale prostě jsem to sem musela dát :D):

Básnička -emo-

29. června 2007 v 17:05 | EvVina
Tak, děcka, pozorte! (Ať žije reklama na orbit xD)
Nechci být hnusná. Ani nevím, jak mě to napadlo. Jak by řekla Miskka, je to kktina xD.
Ale nemůžu si pomoct, musím to sem dát. Se teda omlouvám lidem, kterých jsem se nějak dotkla :).

lidé se mění...

29. června 2007 v 11:32 | EvVina |  Vzpomínky
Ale nejen lidé, všechno kolem nás se mění. Já jsem se změnila. Jak? Jak se to stalo? Ale chci být jako dřív?

Obrázky s nápisy

28. června 2007 v 16:34 | EvVina |  <Nápisy&texty>
Když jsem viděla ty obrázky (dole), napadlo mě, že si trochu pohraju a napíšu k nim nějaké texty. Nu, a vzniklo z toho tohle xD :

jedno velké srdce

27. června 2007 v 20:44 | EvVina |  <Love>
Ha! Dlouho žádný obrázek. A tak tu dávam jeden, který nemá se mnou nic společného. To se mě vůbec netýká. Ale je to krása, co říkáte?
Kéž by...

Řetězák *music* - by Edith

27. června 2007 v 20:27 | EvVina
Díky Edith , s chutí do toho xD

Rozcestník -kecy-

27. června 2007 v 14:43 | EvVina
-Kecy jako mraky-
je jich hodně jak mraků... ale většinou o ničem :)

-Kecy v kleci-
Milý deníčku, dneska...
xD... né že by tyhle kecy nebyly o ničem, ale zaslouží si spešl rubriku :)

Rozcestník -me&blog-

27. června 2007 v 14:19 | EvVina |  <me&blog>

-blog-
Design

-photos-
fotím :)

vodnice vodnatá

26. června 2007 v 0:07 | EvVina |  Drbárna
Už dlouho jsem uvažovala nad tím, jestli si koupit vodárnu. Vždycky že jojo, ale nic. Zítra má jedna kamoška oslavu narozenin. A chtěla aby někdo vzal vodárnu. Tak to mě konečně trklo, aby jsem ji už koupila. Takže jsem se ohlížela po nějaké a zjistila jsem, že je to drahé jak sviň :D. Koupila jsem si malou za 700, no strašný, co? Pak tamměla velkou za 2500 nebo za 1900, haha. No je buď divná nebo ji neumím používat. Myslím, že spíše to druhé. Ale je normální, že voda teče z té hadice, z které se kouří? xD... Psali tam, že mám dát do korunky 10 gramů tabáku, ale jak mám čichat, kolik je 10 gramů? A s alobalem tam nic nepíšou, ale v čajovně ho tam dávaj.
Jestli jste někdo v tom přeborník, prosím, napiště mi jak se to používá x)

neschopná EvVina :-*

Ufff...konečně 25. 6. <<-- dlouho očekávaný den

25. června 2007 v 10:54 | EvVina |  Kecy v kleci
Takže tak no xD
Už je to za mnou.
Vízo hozené na stole v tom binci.
Nějak (slavnostně?) ukončený školní rok.
Úleva.
Radost.

Naše primitivní škola se na příští rok bude spojovat s ještě primitivnější školou. Takže vlastně dnešek je poslední den, co existuje naše škola. Takže jsem se toho dočkala... Jenže příští rok budu nastupovat na tamtu :-/. Ale to je "za dlouho". Šli jsme na náměstí vypustit balonky, mělo to být slavnostní xD. Na polovinu děcek balonky nevyšly. A někteří si na něj lihovým fixem nakreslil pí*u.
Sbohem, ty odporná školo, do které jsem chodila osm let, sbohem, ty smradlavá školo, do které jsem se nikdy netěšila a ani na ty přestávky. Ale bohužel ty zákeřné kxichty budu vídat ještě rok...

dnešek 24. 6.

24. června 2007 v 20:41 | EvVina |  Kecy v kleci
°Citát dne: Život = první polovinu nám znepříjemňují rodiče, tu druhou půlku zase děti. (hahaha)

°Písnička dne: Yeah Yeah Yeahs - Bang!

Dnes ségra má ségra narozky. Tak nás otec vzal do Olomouce nakupovat. Nechápu proč do Olomouce, když Ostravu máme blíž a je tam taky ňáký obchodní středsko. Měla jsem v plánu si koupit ňáký Conversky (v jednom časáku jsem viděla convy z nové kolekce- bílé a na špičce jedné boty LOVE a na druhé botě HATE). Jenže tam žádné Conversky nebyly :-/.
New Yorker byl vždycky jedem z mých oblíbených obchodů. Dneska se stydím za to, že jsem to někdy tvrdila. Je to obchod určený pro emo kids. Ok, šla jsem do C&A, víte, jak tam je oddělení Clockhouse, Jassica a tak, no, tak tam byla jedna zeď a na ní pověšené kravaty (lebkaté, mašličkaté, proužkované, puňtíčkované, s notami...), balerínky, návleky, kšiltky (opět "emo motivy"), čelenky s hvězdičkami... to oddělení by se mohlo jmenovat EMO.
Ale nakonec jsem si koupila více věcí než ségra, ale ona měla narozky, ne já. Mám mít špatné svědomí? Jsem fakt hrozná. Ještě k tomu jsem měla nejspíš zatmění mozku. Koupila jsem si totiž červenou košili s bílími tečkami, ne puňtíky, ale příjde mi to trapné... asi si to vezmu jen zítra na vízo.
K tomu citátu dne... Ironie jak cip. První polovina citátu... hahaha. A druhá, mno, po dnešku o to pochybuji. Já bych chtěla mít děcka, ale oni ti jen utrácejí prachy a přitom tě nenávidí. Dneska si to ještě rozmyslím, zda ano či ne xD.

MCR -z archivu-

23. června 2007 v 22:28 | EvVina |  My Chemical Romance
Moje obliba ve starých cedkách ještě nevyprchala xD.

COMA xD

23. června 2007 v 20:39 | EvVina
Hahah, dneska je nudný den. Brouzdám po netu a narazím na něco vtipného (jak pro koho, ale dneska se směju snad všemu).

-thirteenth- by oBsSeSsiOns

23. června 2007 v 15:25 | EvVina
L...
neboli Lucka :) >oBsSeSsiOnS<
holka, co má svoji hlavu, svoje nározy.
U jejich článku se často hlasitě směji xD
vtipný ^^
heh, fak super, ... rozhodně stojí za shlednutí.

-twelfth- by Tristis soul

23. června 2007 v 14:54 | EvVina
Tristis Soul
Blackie podruhé, jestli si vzpomínáte x)
Moc se omlouvám, na tenhle blog jsem zapomněla a dlouho jsem tam nebyla. Nedávno jsem tam zase zavítala a překvalila mě krásná změna designu. Ano, Trish je na dělání nového designu odborník :). Mám ráda její články. Když budete mít nějaké volné odpoledné, tak si ten blog pročtěte od začátku do konce, opravdu skvělý.

-eleventh- by Gabika

23. června 2007 v 14:32 | EvVina
Gabika
tento blog jsem znala už hodně dlouho. Když jsem vyhledávala třeba na seznamu něco o hudbě, tak jsem najela na jeji stránku. Moc fajn. Je tam toho hodně o hudbě a taky hodně krásných obrázků. Blog, na kterým se nebudete nudit. A blázen do "drummers" =)).

Dreams

23. června 2007 v 11:03 | EvVina |  blog&its image
--Dreams are real as long as they last. (Sny jsou skutečné, dokud trvají.)--

racism

21. června 2007 v 17:32 | EvVina |  deep thoughts
Nevím, jak bych začala. Mám vztek... víte, co? Vemu to radši od začátku..

krása...

19. června 2007 v 22:58 | EvVina
Takže seznam věci, co bych si měla pořídit až našetřím ( ach, ta ironie xD ).

Tak to je prostě krása... tričko nebo tílko. Je to na stránce www.hazzard.cz. Konkrtně zde.
Moc moc krásný pásek. Opět z Hazzardu. Více info zde.
Jou, placka MCR xD.... z rockstore. Podrobnosti.
NBCH JACK černá
a poslední... tažka NBCh *in love*. Více zde.

dnes 19. 6.

19. června 2007 v 14:14 | EvVina |  Kecy v kleci
Ahoj ahoj...
tak si říkám, že si asi založím rubriku "deníček" =), protože já tu chci psát, ale většinou to je vždy jen takové shrnutí dne... Mno, ještě nad tím pouvažuji :)
Nesnáším našeho tříďase. Včera jsem ve škole usnula, no, jsem celkem ráda, že se nechová jako učitel, ale někdy mi to vadí, ale normální učitel by mě za to seřval, ale on si pak ze mě dělal prdel. Vadí mi na něm to, že na každého řve, tak ho vždycky ztrapní. On se vůbec neumí vcítit, je mu jedno, jak se asi cítí ten, koho tak zdupal. A řekněte mi, říká váš učitel nějakému žákovi drž hubu? Nebo říká ty vole? Takže chápete, ne? A dneska i včera nás vytahl ze třídy s tím, že půjdem na zmrzku. Venku samozřejmě pršelo. Eh, takže jsme museli jít do cukrárny v tom dešti a lízat v něm zmrzlinu. Hahaha, debil, co? Dneska mě režval, že jsem přišla pozdě a že nejsem přezutá. Jak jsem se mohla přezout, ty debile, když byla asi šatna zamknutá. Pak na mě řval, jestli budu ještě kecat se sousedem, tak mi natříská na prdel. Tak mi řekněte, je to psychina učitel?
Jinak pohoda... už se neučíme, od zítřa budem přesouvat nábytek a lavice ze třída na jinou školu, protože se ta naše škola slučuje s jinačí dohromady. V pondělí dostanem vízo a tradá, školo.
Dneska musím ještě do kytary (dostanu vízo, chacha) a pak k očnímu :-/. Takže tak no...
Jak já pořád píšu, že se těším na prázdniny... ale já ani nevím, co budu dělat, ale to je asi právě ono. Nechci nic dělat, chci mít klid... ráno vstát , najíst se, jít na net, najíst se, opalovat se, najíst se, naposledy se kouknu na net a pak spát :D...= moje vysněné prázdniny

Zdarec :-*