Březen 2007

tak zase zpátky...

30. března 2007 v 15:39 | EvVina |  Drbárna
oooou, zdareeeeeeeeec =)
Jsem tuuuu. Nebyla jsem tu 5 dní a připadalo mi to jako věčnost, hrůůůza. Lyžák byl celkem fajn, ale jsem tak potloukaná, že jsem ráda, že stojím. A měla jsem děsnéj absťák, chyběl mi net (!) a hlavně jogurtová zmrzlina, moje nejoblíbenější. Zdál se mi totiž o ní sen a ty poslední dny to bylo k nevydržení, potřebovala jsem svoji dávku jogurtové zmrzky :D. Dneska si zajdu pro hafo kopečků :D.
Mno, já se jdu vybalit. Mějte se famfárově, čusky.

ooouu, pátek

23. března 2007 v 14:20 | EvVina |  Kecy v kleci
TGIF ( Thx God it´s Friday)

konečně... Dneska byla nuda. Ale jo, celkem se mám dobře. Že by žádna depka? Ve škole to sice bylo hrozný. Zase jsem si s kámoškou lezla na nervy, ale to je už normální. V neděli jedu na lýžák, takže ti 5 dní nebudu.
Chci se zeptat, četli jsem knížku Holky na vodítku (Jmenuji se Matina, Alice nebo Ester)? Je to skvělá knížka. Včera večer jsem ji četla amusela jsem až do konce, takže jsem sice šla spát pozdě, ale zase naplněna, takovým tym pocitem...a trošku jsem zase poznala skutečný svět.

Anorexie

23. března 2007 v 14:02 | EvVina |  deep thoughts
Jsem včera byla na manikúře (ne, nejsem žádná babrie, ale chodím tam...ani nevím proč, mno, ale nechala jsem si nalakovat krásný tmavě fialový lak :D) a povídaly si tam ty manikérky, že jedna paní, má asi 50 let a měla anorexii. Byla jsem úplně zhrozená, dyť to je u více než 99% otázka těch mladých. Mno, ale prostě ta paní měla anorexii. Půl roky nejedla. Prý chtěla schodit jen pár kilo, obyčejnou dietu držela. Ale později jídlo vůbec nepotřebovala a jedla jen rajčata a papriky. No a jednoho dne se nemohla vůbec postavit na nohy. Léčila se z toho dlouho. Ale díky toho, že je starší, tak si to uvědomila a bojovala o svůj život. Byl to prý pro ní uplně hrozný pocit, když ji rodina oblétávala a říkali jí ať jí. Ale dostala se z toho. Já jsem řekla, že je to strašný. Ale v duchu jsem si říkala, že bych to taky chtěla vydržet... nedát si tu sladkost a tak. Že bych chtěla zhudbnou. A anorexie? Ta mi nehrozí. Ale je to tak? To si ale na začátku říkal každý.
Tak říkám, holky, neblbněte.
Mě se ségra směje, protože jak jsme měli prazky, tak jsem doma seděla a jen a jen jedla. A pořád vlastně jím. Ale já za to nemůžu. Já to miluji, je to můj koníček :o) tak a teď bežte do kuchyně, taky jsem byla a můžu vám říct, že to stojí za to =D

Tím bych asi chtěla skončit, tak vám popřeju hezký den. Ahoj ahoj...mám ještě dneska něco psát :))??

Nej kámoš/ka??? Hahhaha

18. března 2007 v 16:57 | EvVina |  deep thoughts
Existuje vůbec nejlepší kámoš nebo kámoška?
Co já vím, tak si myslím, že ne. Teď se to protiřečí s tím, co jsem tu jednou psala o člověku pro mě důležitým. Neřeště.
Mno, zpět k tématu. Je mi hrozně, že to píšu, ale musím to někomu říct, a když není komu, tak to alespoň napíšu. Je mi hrozně hlavně kvůli toho, že to říkám. Jak to jen dokážu říct. Je mi ze mě blbě.
Uvědomila jsem si, že teď jak jsme měli týden jarní prazky a všichni kámoši byli v tahu, tak jsem se měla tááák fajn. Byla jsem sama, bylo to super.
Nemusela jsem poslouchat kámošku. A popravdě to byla úleva týden neposlouchat, jak rychle jí roste kůžička u nehtů. Ale vůči nich je to hrozné, ptž se ke mně chovají opavdu pěkně. Myslím si, že to tím, že já vlastně asi o žádné kámoše nestojím, jsem asi samostatný typ člověka. Mně prostě vadí, že se pořád domlouvají, co kdy spolu budou dělat. Já si ráda zajdu nakoupit sama, nepotřebuju někoho, kdo by mi u toho asistoval. Pořád se domlouvat, v kolik hodin na někoho zazvonit a jít ven. Protože já jako vždy příjdu pozdě, prej jsem nedochvilná, ale já jenom nemám ráda naprogramovaný život. Když chci jít ven, tak chci jen zvednout zadek a jít. Nechci se domlouvat.
Jj, vím, že to jsou kecy, jestli to čtete, tak vás fag lituju, to moje fňukání....

Další věc...Zpět k té otázce ze začátku. Máme toho nej kámoše? Podle mě nikdy. Ale to si myslím jen já. Vy jste možná jiní. Ale pro mě nikdo nemůže být můj nej kámoš, ptž si neumím představit, jak někomu říkám svoje nejtajnější věci, tajemství. Vždycky musíte mít přece nějaké tejemství, které víte jen vy sami. To znamená, že ty jsi svůj kámoš. Ne ne, v žádném případě. Já jsem svůj nepřítel. Bojím se nejvíc sebe. Až přestanu mít ze sebe strach, možná to bode lepší. Ale ze zkušenosti vím, že se už asi nikomu neotevřu, nechci být už tak naivní a mít srdce na dlani...

Jediné co mi pomůže je blog, řeknu to ´nikomu´, ale přitom někomu jo. Děkuji...
Asi je to tím, že vím, že mě neznáte a... je to lepší...taková úleva.
Omg, já to asi smažu...

-fourth- od Violet =o)

18. března 2007 v 12:34 | EvVina
už 4. ´virtuální kamarád mojeho blogísku´ :o)
Violet...opět krásný vzhled blogu propracovaný do detailu. Hodně dobré hudby a hlavně je to blázen do CONVERSEek :D a má tam taky zajímavosti, co na ostatních blogách nejsou. Není to prostě klasický blog, kterých je spoustu. Mám to tam moc ráda. Klikni sem <--- violet22.blog

-third- od Edith

17. března 2007 v 10:29 | EvVina
A je tu další honey :)
...tenhle blog mě opravdu nadchnul. Desing je velice pěkný. A majtelka do měj vložila kus sebe, svoje pocity, je takový osobní. Prostě krásný. klikni sem
I <3 it :o)

My Chemical Romance v Praze, wow wow wow =oD

17. března 2007 v 9:30 | EvVina |  My Chemical Romance
Tak lidi,
já jsem akorát zralá na cvokhaus! My Chem přijedou, whaou. Jenže nevím, jak se tam dostanu. Mno, to je jedno...
tadyk jsou informace, které jsem pro vás našla:
My Chemical Romance + speciální host,
3. června,
ve 20:00hod,
Veletržní palác, Dukelských hrdinů 47,
Praha 7.


Vstupenky na koncert můžete koupit v předprodejních sítích
Ticketportal (za 495,- Kč) a Ticketpro (za 510,- Kč).

Zlatíčka, jestli víte jistě, že jedete, tak si ty lupeny objednejte hned, ptž jsem byla na fórum a tam ty "šílené" fanynky povídaly, že už maj 5, 10 atd. lístku. Tak si musíme pohnout =) !!!

LIDI, JDEM SLAVIIIIIIIIIIIIT :D


My Chemical Romance - video ´I don´t love you´

16. března 2007 v 16:56 | EvVina |  My Chemical Romance
Miláčci My Chem maj nový klip na písničku I don´t love you, hmm...pěkný, velice pěkný klip i písnička. Já mám jako radší Dead, tak snad se někdy dočkám :D.
Mno, a Gerard má zas přebarvený vlásky na černo. A tenhle klip je i celkově jinačí. V klipu Welcome to the black parade a Famous last words mají ty jeich drahé oblečky, heh, ale v tomhle tom ne. A celkově MCR jsou faaag dobří.
Klip zkoukni zde:

Cranberries songy mp3

13. března 2007 v 12:37 | EvVina
na přání :)

Dreams zde

Ode To My Family zde

I can´t be with you zde

You&Me zde

L.O.V.E

12. března 2007 v 11:59 | EvVina |  <Love>
Obrázky,
co se týče toho hrozného slova L.O.V.E ,
ale přesto z jich totál nemůžu,
jsou krásné
????
debil
Cute!
K tomu asi není co dodávát. Podle mě fag dobré =)). Kdybych já to vidělá venku, tak se tomu směju...jsem zlá.
Nejkrásnější nakonec.
Tvé srdce je naživu

Věštba

12. března 2007 v 11:22 | EvVina
Věříš na osud? Myslíš si, že v kartách je schován tvůj život? Nebo že je to blbost?
,,Huhuh, to bylo táák pěkný!˝ reagovala jsem na právě zhlédnutý film. ,,Niki, dyť to je jen love story...jako káždá jiná, nuda, že tě to baví.˝odpověděla mi Ali, moje kámoška. Pak toho hned zalitovala. Njn, ta má toho svého a radši všechno prožívá reál, není to snílek jako já, tak mě aspoň uklidnila řeči, ´že se přece ten pravéj najde´.

Ali najednou vyskočila ze křesla, znamení, dostala "nápad". ,,Pojďme na to staré sídliště, jestli tam pořád je ta čarodějka, necháme si od ní přečíst z karet!˝ navrhla Ali. No jó, ta známá "čarodějka", hmm, jako děcka jsme za ní často chodily. Za nějaký bonbóny či lízátka nám nakecala ňáký bláboly. Takže popravdě se mi tam nechtělo. Ale nebyla by to moje kámoška, kdyby mě neukecala. Tak jsme šly.
Když jsme se blížily k těm známým počmáraným dvěřím, začalo se mi svírat kolem srdce. Nikde jsem na takové věci navěřila, ale přesto vždycky mi utkvěly jeji řeči v hlavě. Otevřela jsem dvěře. Chvíli jsem váhala, jestli tam tedy mám jít nebo ne. ,,Nikolko, tebe jsem tu ale dlouho neviděla. Pojď dovnitř. Čeho se bojíš? omg, jak to baba ví, že se jmenuji Nikola??? To má tak dobrou pamět? Jak ví, že to jsem já? ,,Eh, brý den, no já jdu jen tak okolo, já klidně půjdu pryč, jestli namáte čas˝ řekla jsem. ,,Na tebe mám vždycky čas, pojď si sednou.˝ Alča zůstala venku, ještě se na ní podívám podledem, jako by jsem šla na popravu.
,,Víš, jak jsem ti kdysi říkala, že svou pravou lásku najdeš ve středu večer na mostě? Neboj, nelhala jsem ti, brzy se to stane.˝ Dostala jsem strach, já si na to vzpomínám, říkala mi to, když jsem byla málá, ale jak si to jen ona může pamatovat? Ale není to blbost??? Na mostě? Co tam prohoba?
,,K sakru,˝ pomyslím si. Zase mi ujel autobus, jak se dostanu domu. To zas budu čekat. Sednu si na zastávku a najednou se dá do deště. Nooo, opravdu dobrý den. Středa. Zítra je čtvrtek, písemka z dějáku, bože. Sedím celá zmoklá, dívám se na lidi, kteří jsou v klidu schovaní pod deštníkem, debilové, pomyslím si. Jsem prostě nasraná. Autobus taky nikde.
Najednou se vedle mě ocitne jeden kluk. Mimochodem s děštníkem. Usměje se. Krásný úsměj, tak upřímný, tak, tak... sladký. ,,Ahoj, nejsi moc zmohlá?˝ zeptal se. ,, Jo, jsem moc zmoklá, nech mě leskavě na pokoji, jestli si ze mě chceš dělat srandu.˝ hned toho zalituju, když uvidím jeho zkleslý výraz. ,,Eh, promiň, jen tu sedím asi ho-˝ ,,-Nechceš zajít na kávu?˝ skočil mi do řeči. Chvíli zaváhám, ale pak si řeknu, preč ne, že jo, o hodně lepší než ještě více zmoklá. Představí se jako Martin a schová mě pod deštník. Jdeme do nejbližší kavárny, co potkáme. Celou cestu byl Martin tak milý a zdvořilý. A taky děsně vtipný, celou cestu jsem se buchala smíchy :).
Tak jsme v kavárně. Je tu teplo, hmmm. Sednem si a servírka k nám pádí a podává nám lístek. Když ho otevřu vidím ´Kavárna na mostě´...

Fall Out Boy - This Ain´t A Scene, It´s An Arms Race

9. března 2007 v 21:03 | EvVina
wow, písnička, které me doprovází cestou do školy, o přestávkách, cestou ze školy, cestou do kytary(karate, NikeDance) a když jdu spát. Právě teď mi hraje :). Je táááák kráááásná. Jo, překlad bude :D

Stáhni si ji ZDE

Text:
I am an arms dealer
Fitting you with weapons in the form of words
And I don't really care, which side wins
As long as the room keeps singing
That's just the business I'm in

This ain't a scene, it's a god damn arms race
This ain't a scene, it's a god damn arms race
This ain't a scene, it's a god damn arms race
I'm not a shoulder to cry on, but I digress

I'm a leading man
And the lies I weave are oh so intricate, oh so intricate
I'm a leading man
And the lies I weave are oh so intricate, oh so intricate

I wrote the gospel on giving up
(You look pretty sinking)
But the real bombshells have already sunk
(Primadonnas of the gutter)
At night we're painting your trash gold while you sleep
Crashing not like hips or cars
No, more like p-p-p-parties

This ain't a scene, it's a god damn arms race
This ain't a scene, it's a god damn arms race
This ain't a scene, it's a god damn arms race
Bandwagon's full. Please, catch another

I'm a leading man
And the lies I weave are oh so intricate, oh so intricate
I'm a leading man
And the lies I weave are oh so intricate, oh so intricate

All the boys who the dance floor didn't love
And all the girls whose lips couldn't move fast enough
Sing until your lungs give out

This ain't a scene, it's a god damn arms race
This ain't a scene, it's a god damn arms race
(Now you)
This ain't a scene, it's a god damn arms race
(Wear out the groove)
This ain't a scene, it's a god damn arms race
(Sing out loud)
This ain't a scene, it's a god damn arms race
(Oh, oh)
This ain't a scene, it's a god damn arms race

I'm a leading man
And the lies I weave are oh so intricate, oh so intricate
I'm a leading man
And the lies I weave are oh so intricate, oh so intricate


eh...

9. března 2007 v 20:53 | EvVina |  Drbárna
Čuuuuste :D,
jsem tak ráda...za to, že tu jsem, že sem můžu napsat.
Chci se Vás zeptat:
za 1) Jak se máte??? :D
2) Jak se cítíte??? :D :D
OK, sry, já totiž vůbec nevím, co napsat. Ale jak se tak dívám na ten obrázek (vlevo) moje blbá nálada se o hooodně zlepšila. Jen se podívejte. Je horko, je krásně, máte se krásně, pohoda....
Doufám, že Vám ten obrázek taky zvedl náladu :)